Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 20 червня, 10:18:03

Мальовничі куточки Чернігівщини – гідна альтернатива розрекламованим курортам

16.05.2014   09:03Агенцiя

Сезон відпусток вже не за горами, тож перед кожним постає вибір місця відпочинку. І тут, альтернативою Карпатським горам або Чорному морю, стає Чернігівщина. Що цікавого може запропонувати наша область вибагливим туристам?

У нестабільній політичній ситуації коли не всі наважаться відпочивати на півдні України – Сіверщина може стати гарною альтернативою, так як має чудову природу і, до того ж, займає одне з провідних місць в Україні за кількістю пам’яток культурної спадщини. На Чернігівщині вже багато років автивно розвивається зелений та сільський туризм — відпочинок у приватних господарствах сільської місцевості. 

Природний потенціал нашої області часто недооцінюють, але з кожним роком кількість туристів значно зростає, запевняють у департаменті культури і туризму, національностей та релігій облдержадміністрації. І додають, у нас вже склалися популярні туристичні маршрути, серед яких можна відмітити екскурсійний – Качанівка – Тростянець – Сокиринці. Окрім свіжого повітря та безмежної краси Чернігівського краю, туристи мають змогу побачити прекрасні шедеври національного садово-паркового мистецтва, старовинні палаци, романтичні руїни, сади та оранжереї, відвідати дендропарк площею більше ніж 200 гектар і навіть побувати на штучних горах.

Не можна залишити без уваги і селище Мезин, розташоване на березі Десни відоме і як перлина чарівної природи Сіверського краю, і як пам’ятка глибоких тисячоліть — тут була розташована нині відома в усьому світі стоянка первісної людини. На місці якої у старому будинку діє Мезинський народний археологічний музей який налічує понад 50 тисяч експонатів, висвітлює історію мікрорегіону від палеоліту до сучасності. Особливу цінність, звісно, має відділ де експонуються кістки мамонта, орнаментовані статуетки, муляжі та фотокопії.

Декілька років тому розпочато проект під назвою «Кластер водного туризму у Чернігівській області», у рамках якого функціонують 6 плотів у акваторіях річок Десна, Снов та Сейм. До послуги туристів сплави на плотах з Новгород-Сіверська до Чернігова, є й маршрут до гетьманської столиці — Батурина.

Також слід відзначити чудовий Менський зоопарк. Де цікаво відпочити варто усією сім’єю.

Можна зробити висновок, що відпочинок на Чернігівщині допоможе зекономити ваші гроші та більше дізнатись про історію рідного краю.


http://chodtrk.com.ua/?p=14671
 

Останні новини Чернігівщини

20 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця

20 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця 07:24

Дух Святий, за обітницею Спасителя, зійшов на апостолів у вигляді вогненних язиків, на знак того, що Він дав апостолам здатність і силу для проповіді Христового вчення всім народам.

20 червня - День медичного працівника

20 червня - День медичного працівника 07:22

День медичного працівника - свято лікарів та пацієнтів Професійне свято, нині Міжнародний День медичного працівника відзначається в третю неділю червня.

20 червня - День батька (День тата)

20 червня - День батька (День тата) 07:20

Ініціатором першого Дня батька виступила жінка Свято День батька відзначають у третю неділю червня.

20 червня - Всесвітній день біженців

20 червня - Всесвітній день біженців 07:18

Протягом багатьох років різні країни та регіони відзначали власні пам’ятні дні й навіть тижні, присвячені біженцям. Одним з найвідоміших вважається День африканських біженців, який відзначається в кількох країнах 20 червня.