Засуджені активно допомагають армії
Засуджені установ виконання покарань Чернігівської області не залишились осторонь, в складний для України час і, з перших днів проведення заходів часткової мобілізації в нашій країні, активно долучилися допомагати вітчизняним Збройними Силам.
Так, Державне підприємство Чернігівської виправної колонії № 44 управління Державної пенітенціарної служби України в Чернігівській області у найкоротші терміни відшило сотні камуфляжних костюмів, розгрузочних жилетів, комплектів постільної білизни, матраців та подушок для потреб української армії.
- Гроші для виконання цих замовлень надходили від благодійних фондів, меценатів Чернігівщини, державних та приватних підприємств, установ, культурних, лікувальних і освітніх закладів, так і окремих мешканців області, - розповідає начальник відділу маркетингу, збуту та матеріально-технічного забезпечення цього підприємства майор Людмила Золотай.
На підприємстві навіть врахували окремі побажання командирів військових частин.
- В залежності від особливостей несення служби підрозділами різних родів військ, до базових моделей розгрузочних жилетів, наші конструктори внесли необхідні корективи - додаткові функціональні кишені під зброю, рації, індивідуальні медичні пакети, - пояснює головний інженер Надія Блінова.
На державних підприємствах установ виконання покарань Чернігівської області запевняють, що вони і надалі співпрацюватимуть з представниками Збройних Сил України й намагатимуться виконати як найкраще необхідні роботи.
- Виробничі потужності та кваліфікація робітників дозволяють, в разі потреби, виконувати замовлення на потребу вітчизняної армії у найкоротші терміни, зокрема, виготовляти в місяць 20 тисяч камуфльованих костюмів, 5 тисяч матраців, 10 тисяч подушок тощо, - запевняє начальник відділу виробничої діяльності та економіки управління державної пенітенціарної служби України в Чернігівській області підполковник Сергій Кузьменко.
Військовослужбовці у свою чергу подякували керівництву управління Державної пенітенціарної служби України в Чернігівській області та керівництву й колективу Державного підприємства Чернігівської виправної колонії № 44 за підтримку і запевнили, що віддячать народу України, не зрадять присязі і виконають свій обов’язок.
Останні новини Чернігівщини
«Легкий заробіток в Інтернеті»: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахрайських схем 17:23
Поліція закликає громадян не довіряти заманливим оголошенням в інтернеті про «легкий заробіток».
В Чернігові внаслідок російської атаки пошкоджені житлові будинки: поліція документує наслідки 16:52
Сьогодні росіяни атакували ударними безпілотниками Чернігів.
Судитимуть працівницю суду, яка висміювала на кладовищі загиблих воїнів та чекала знищення міста 16:19
Прокурори Чернігівської обласної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт стосовнопрацівниці судуміста Чернігова за фактами пособництва державі-агресору, поширення матеріалів, у яких міститься виправдовування збройної агресії рф проти України (ч. 1 ст. 111-2, ч. 2, 3 ст. 436-2 КК України).
Уряд збільшив термін отримання компенсації роботодавцями з прифронтових регіонів за працевлаштування ВПО 15:48
Тепер роботодавці з прифронтових та найбільш постраждалих від повномасштабної війни регіонів можуть отримувати компенсацію за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб не 3, а 6 місяців.
Роз’яснення для чернігівців: чи існує у місті заборона індивідуального опалення та як від’єднатися від централізованого теплопостачання 15:27
Останнім часом у соціальних мережах з’являється багато недостовірних та маніпулятивних матеріалів, мовляв, у Чернігові діє заборона на індивідуальне опалення.