Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 4 травня, 12:55:35

Скуштувати рибки не довелося

02.05.2014   14:29

Останніми днями прикордонними нарядами Чернігівського прикордонного загону за порушення правил використання об’єктів тваринного світу регулярно затримуються громадяни України.

Не зважаючи на тимчасову заборону вилову риби, у зв’язку з її нерестом, та тимчасові режимні обмеження введені на територіях контрольованих прикордонних районів на українсько-російській ділянці державного кордону в межах Чернігівської області, громадяни все ж намагаються незаконно ловити рибу.

Ось і вчора, під час несення служби по охороні державного кордону, прикордонний наряд «Прикордонний патруль» відділу прикордонної служби «Задеріївка», на озері Нерадча, поблизу с. Углова Рудня Ріпкинського району, затримав 30-річного мешканця Чернігова, що здійснював вилов риби забороненими знаряддями лову, саме сіткою довжиною 60 метрів. На момент затримання порушник вже встиг виловити 10 кг риби різних порід, нанісши тим самим збиток державі на суму 5780 гривень.

Про протиправні дії затриманого, що містять ознаки злочину, передбачені частиною 1 статті 249 Кримінального Кодексу України «Незаконне зайняття рибним, звіриним або іншим водним добувним промислом», повідомлено Ріпкинський РВ УМВС та внесено запис до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

А за день до цього випадку, під час охорони державного кордону прикордонний наряд «Прикордонний патруль» відділу прикордонної служби «Задеріївка», на озері Уборок, поблизу с. Новосілки, затриманий 60-річний мешканець Чернігова, що намагався здійснити вилов риби забороненими знаряддями лову, саме  сіткою загальною довжиною 23 метри.

На порушника складено протокол про адміністративне правопорушення за частиною 4 статті  85 Кодексу України про адміністративні правопорушення та передано до розгляду в суді.

Останні новини Чернігівщини

У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області презентували сервіс податкового супроводу ветеранського підприємництва

У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області презентували сервіс податкового супроводу ветеранського підприємництва 12:25

Сьогодні у Чернігові в Офісі податкових консультантів презентували нову послугу для захисників та захисниць України - податковий супровід ветеранського підприємництва.

 Земельні питання, підготовка до опалювального сезону та міжнародна співпраця: підсумки 47-ї сесії

Земельні питання, підготовка до опалювального сезону та міжнародна співпраця: підсумки 47-ї сесії 10:04

В суботу, 2 травня, відбулася 47-ма сесія Чернігівської міської ради VIII скликання. Участь у пленарному засіданні взяли 28 депутатів і депутаток.

Поліція розслідує обставини смертельної ДТП в Чернігівському районі

Поліція розслідує обставини смертельної ДТП в Чернігівському районі 10:01

Поліцейські розслідують кримінальне провадження за фактом дорожньо-транспортної пригоди, внаслідок якої загинула неповнолітня.

4 травня: цей день в Україні і світі

4 травня: цей день в Україні і світі 09:59

День 1531 Російська агресія - Day 1531 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини