Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 31 січня, 02:23:04

У Чернігові прокуратурою розпочато кримінальне провадження за фактом нецільового використання коштів природоохоронного фонду

30.04.2014   11:55

Прокуратурою міста Чернігова розпочато кримінальне провадження за фактом умисного здійснення нецільового використання бюджетних коштів. Мова йде про утримання за рахунок коштів Чернігівського міського фонду охорони навколишнього природного середовища структурного підрозділу КП «АТП-2528» — «Екологічної інспекції». Попри те, що в назві цієї структури є слово «екологічна», її фінансування не належить до тих витрат, які законодавство дозволяє робити за рахунок природоохоронного фонду.


У діях службових осіб міськради вбачаються ознаки складу злочину, передбаченого  ч. 1 ст. 210 КК України (нецільове використання бюджетних коштів у великих розмірах).

Про це повідомив прокурор м. Чернігова, радник юстиції Андрій Криворучко.

— Зарплата і адміністративні витрати комунальних підприємств мають фінансуватися з загального фонду міського бюджету, — додав він. — А кошти місцевого фонду охорони навколишнього природного середовища, за законом, витрачаються на природоохоронні заходи, вичерпний перелік яких затверджений Постановою Кабінету міністрів України.

На неприпустимість нецільового використання коштів природоохоронного фонду Чернігівській міській раді в попередні роки вже вказували висновки перевірок органів фінансового контролю, а також рішення апеляційного адміністративного суду, яке набрало законної сили.


Прес-служба прокуратури м. Чернігова

Останні новини Чернігівщини

Чернігівські журналісти дізналися лайфхаки мобільної зйомки 13:04

Секрети та лайфхаки фото- і відео зйомки на мобільний телефон розказала чернігівським журналістами відома фотографиня Iren Brynza.

На Чернігівщині існує ризик зриву опалювального сезону, - АМУ

На Чернігівщині існує ризик зриву опалювального сезону, - АМУ 12:59

Держава не виконує зобов'язання щодо компенсації різниці в тарифах, заявили в Асоціації міст України.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 12:56

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 29 січня по 8:00 30 січня 2023 року

Вшанування пам’яті Героїв Крут на місці легендарного бою на 340-й день війни

Вшанування пам’яті Героїв Крут на місці легендарного бою на 340-й день війни 09:31

«Бій під Крутами – бій за майбутнє України! Щодня і щогодини сили оборони України наслідують подвиг Захисників Крут, захищаючи нашу державу, та виганяючи клятого ворога з нашої рідної землі», — з такими думками та прагненнями 29 січня, на 340-й день повномасштабного відкритого вторгнення російського агресора на територію нашої країни, на території Меморіального комплексу «Пам’яті Героїв Крут» на Чернігівщині відбулося вшанування Захисників України.