Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 19 березня, 13:15:32

У Новорічну ніч пожежі забрали життя 3-х людей

04.01.2012   14:09

Упродовж вихідних днів Нового року на Чернігівщині виникло 5 пожеж, внаслідок яких загинуло 3 людини.

Причинами лиха стало порушення правил пожежної безпеки при користуванні електричним приладом, пічним опаленням та необережне поводження з вогнем. Саме останнє й призвело до трагічних наслідків.

Так, 01-го січня о 01:15 в с. Наумівка Бобровицького району загинув 58-річний чоловік, який наодинці святкував у власній літній кухні Новий рік та після вживання алкоголю заснув у ліжку із запаленою цигаркою. Як результат, недопалок випав у нього з рук та спричинив пожежу.

Цієї ж ночі о 03:30 виникла пожежа в житловому будинку по вул. Некрасова, 13 у Прилуках. Від отруєння димом загинули 78-річний чоловік та його 72-річна дружина. Причиною трагедії, як і в попередньому випадку, стало куріння у ліжку.
 
У зв’язку з цим, управління МНС в Чернігівській області звертається до населення з проханням бути уважними та обережними. Ні в якому разі не паліть у ліжку, адже засинаючи, людина не помічає, як випускає з рук недопалок і від цього починається пожежа. Пам’ятайте, що вживання алкоголю знижує відчуття небезпеки та призводить до надзвичайних подій.

Останні новини Чернігівщини

Уряд запускає кешбек на пальне — українці зможуть отримати від 5% до 15% компенсації 12:17

Зростання цін на пальне має глобальні причини і пов'язане з війною на Близькому Сході та її наслідками для світових енергетичних ринків. Держава реагує на ці виклики, щоб захистити добробут громадян.

 Чернігівські стрільці здобувають медалі на чемпіонаті України у Львові

Чернігівські стрільці здобувають медалі на чемпіонаті України у Львові 12:16

Вітаємо вихованців Чернігівської обласної школи вищої спортивної майстерності Олену Костевич та Ігоря Солов’я, які здобули золото у вправі ПП-мікст.

Псевдобанкіри заволоділи коштами жінки у сумі понад 55 тисяч гривень: поліція застерігає громадян від шахраїв 12:13

Поліцейські закликають мешканців Чернігівщини не передавати стороннім особам жодних відомостей про свої банківські картки та уникати операцій з переказу грошей на невідомі рахунки.

Надзвичайні події в області за останню добу 11:01

Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 8 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.

єВідновлення: компенсацію за пошкоджене житло отримають ще 12 чернігівців, за знищене — троє 10:57

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради 19 березня затвердив чергові рішення комісій із розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені/знищені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України.