Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 21 жовтня, 23:20:00

Бюджетні кошти на створення природного парку у Козелецькому та Чернігівському районі використані незаконно

25.04.2014   17:25Агенцiя

За недбалість при обґрунтуванні створення природного парку «Дніпровсько-Деснянське міжріччя» бюджетом сплачено 99 тис. грн.

Київською міжрайонною екологічною прокуратурою проведено перевірку законності використання бюджетних коштів, виділених за рахунок фонду охорони навколишнього природного середовища Чернігівської обласної державної адміністрації.

Під час перевірки виявлено факт службової недбалості з боку посадових осіб організації-замовника при виконанні робіт з розробки наукового обґрунтування створення національного природного парку «Дніпровсько-Деснянське міжріччя», чим заподіяно істотну шкоду державним інтересам на суму 99 тис. грн.

За цим фактом Київською міжрайонною екологічною прокуратурою до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості про вчинення злочину, передбаченого ч. 1 ст. 367 Кримінального кодексу України та розпочато досудове розслідування.

Процесуальне керівництво у провадженні здійснюється міжрайонною екологічною прокуратурою.

Довідково: Створення національного природного парку «Дніпровсько-Деснянське міжріччя» планується на базі існуючого регіонального ландшафтного парку «Міжрічинський», розташованого на території Чернігівського та Козелецького районів Чернігівської області.

Парк «Міжрічинський» є однією із найбільших природоохоронних територій в Україні. Це типові поліські соснові ліси, заплавні луки та озера, заповідні болота, річкові узбережжя Десни та острови і плавні Київського водосховища річки Дніпро. Тут знаходять собі прихисток рисі і вовки, лосі і бобри, а також безліч інших рідкісних видів тварин і рослин.


Прес-служба Дніпровської екологічної прокуратури

Останні новини Чернігівщини

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 734 нових випадки COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 734 нових випадки COVID-19 19:45

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 21 жовтня в області зафіксовано 734 нових випадки COVID-19.

У Чернігові освятили Хрест на місці спорудження майбутнього храму

У Чернігові освятили Хрест на місці спорудження майбутнього храму 19:04

Сьогодні, 21 жовтня, у Чернігові у мікрорайоні «Шерстянка» відбулося освячення Хреста на місці спорудження майбутнього храму.

Форум «Чернігівщина – країни Балтії»: час нових контактів та контрактів

Форум «Чернігівщина – країни Балтії»: час нових контактів та контрактів 18:50

У четвер, 22 жовтня у Чернігівській області стартував Форум «Чернігівщина - країни Балтії. Регіональний вимір».

На Чернігівщині в повному обсязі профінансовано щомісячні страхові виплати за вересень

На Чернігівщині в повному обсязі профінансовано щомісячні страхові виплати за вересень 15:09

Управлінням виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернігівській області 18 жовтня завершено фінансування щомісячних страхових виплат потерпілим на виробництві та членам їх родин за вересень.

Поки приріст захворюваності на COVID-19 на Чернігівщині зростав ушестеро, жителі не поспішали вакцинуватися. Нині область у зоні загрози

Поки приріст захворюваності на COVID-19 на Чернігівщині зростав ушестеро, жителі не поспішали вакцинуватися. Нині область у зоні загрози 15:07

Ще на початку вересня на у Чернігівській області фіксували по 310-360 нових випадків коронавірусної хвороби на тиждень.