Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 22 жовтня, 00:32:49

Військовослужбовці сухопутних військ Збройних сил України виконують завдання за призначенням на північних рубежах України

25.04.2014   16:27

Військовослужбовці підрозділів Сухопутних військ Збройних Сил України у складі тактичних груп продовжують удосконалювати практичні навички з бойової підготовки у польових умовах поблизу Північного кордону України.

Зокрема, у визначених районах дислокації вони тренують і виконують різноманітні вправи та нормативи на штатній бойовій техніці та озброєнні.

Особовим складом підрозділів тактичних груп вдосконалюється інженерне обладнання усіх вогневих позицій, організовано оборону і патрулювання місцевості, здійснюється обслуговування та налагоджувальні роботи, пов’язані з усуненням несправностей.

У базових таборах організовано триразове харчування особового складу, розгорнуті медичні пункти, передбачені намети для відпочинку чергових змін, інформаційного та культурологічного забезпечення.

За словами командирів підрозділів в особового складу є високий моральний дух та впевненість у свої силах виконувати поставлені завдання.

Останні новини Чернігівщини

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 734 нових випадки COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 734 нових випадки COVID-19 19:45

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 21 жовтня в області зафіксовано 734 нових випадки COVID-19.

У Чернігові освятили Хрест на місці спорудження майбутнього храму

У Чернігові освятили Хрест на місці спорудження майбутнього храму 19:04

Сьогодні, 21 жовтня, у Чернігові у мікрорайоні «Шерстянка» відбулося освячення Хреста на місці спорудження майбутнього храму.

Форум «Чернігівщина – країни Балтії»: час нових контактів та контрактів

Форум «Чернігівщина – країни Балтії»: час нових контактів та контрактів 18:50

У четвер, 22 жовтня у Чернігівській області стартував Форум «Чернігівщина - країни Балтії. Регіональний вимір».

На Чернігівщині в повному обсязі профінансовано щомісячні страхові виплати за вересень

На Чернігівщині в повному обсязі профінансовано щомісячні страхові виплати за вересень 15:09

Управлінням виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернігівській області 18 жовтня завершено фінансування щомісячних страхових виплат потерпілим на виробництві та членам їх родин за вересень.

Поки приріст захворюваності на COVID-19 на Чернігівщині зростав ушестеро, жителі не поспішали вакцинуватися. Нині область у зоні загрози

Поки приріст захворюваності на COVID-19 на Чернігівщині зростав ушестеро, жителі не поспішали вакцинуватися. Нині область у зоні загрози 15:07

Ще на початку вересня на у Чернігівській області фіксували по 310-360 нових випадків коронавірусної хвороби на тиждень.