Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 20 грудня, 01:37:59

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

25.04.2014   10:55

Довідка про основні надзвичайні ситуації техногенного, природного та іншого характеру на території Чернігівської області з 08 години 24 квітня по 08 годину 25 квітня 2014 рок

МНС

МНС

Протягом доби зареєстровано 5 пожеж, з яких 2 в житловому секторі та 3 інші. Загинула 1 людина.

1. Пожежа в житловому секторі смт Короп О 08 год. 10 хв. сталася пожежа в нежитловому будинку. Вогнем знищено домашні речі. Ймовірна причина - необережне поводження з вогнем невстановленої особи. Збиток відсутній. Врятовано матеріальних цінностей на суму 150000 грн.

2. Пожежа Чернігівський район, с. Серединка О 20 год. 33 хв. сталася пожежа безгосподарчої будівлі. Вогнем знищено покрівлю та перекриття, пошкоджено стіни. Ймовірна причина - необережне поводження з вогнем невстановленої особи. Збиток відсутній.

3. Пожежа м. Чернігів, пр. Миру О 03 год. 46 хв. сталася пожежа 5 гаражів, розташованих в автокооперативі №21:
№ 227  Вогнем пошкоджено внутрішнє облицювання стін та стелі;
№ 228  Вогнем пошкоджено автомобіль "Таврія Nova",  внутрішнє облицювання стін та стелі;
№ 237  Вогнем знищено майно, пошкоджено внутрішнє облицювання стін та стелі;
№ 238  Вогнем знищено покрівлю, автомобіль "Москвич - 408" та майно, пошкоджено внутрішнє облицювання стін та стелі.
№ 239  Вогнем знищено майно та мотоцикл "МТ", пошкоджено внутрішнє облицювання стін та стелі.
Причина та збиток встановлюються. Врятовано матеріальних цінностей на суму  150000 грн. На місці пожежі (в гаражі №238) виявлено тіло чоловічої статі (особа встановлюється).

4. Пожежа Чернігівський район, СТ "Буревісник"

О 05 год. 27 хв. сталася пожежа дачного будинку. Вогнем знищено будинок. Причина та збиток встановлюються. Врятовано матеріальних цінностей на суму 20000 грн.

5. Пожежа в житловому секторі м. Прилуки О 05 год. 50 хв. сталася пожежа господарчої будівлі. Вогнем знищено покрівлю та перекриття. Причина - необережне поводження з вогнем невстановленої особи. Власник та збиток встановлюються. Врятовано на суму 5000 грн.
 

Останні новини Чернігівщини

Пільгова іпотека для військових на Чернігівщині: як працює програма «єОселя» у 2025-2026 році

Пільгова іпотека для військових на Чернігівщині: як працює програма «єОселя» у 2025-2026 році 11:36

У 2025 році військовослужбовці з Чернігівщини можуть скористатися державною програмою доступного житла «єОселя» на оновлених умовах.

На Чернігівщині судитимуть підприємця за несплату понад 4,6 мільйона гривень податків 10:39

Слідчі поліції Чернігівщини під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо підприємця, який організував протиправну схему, що дозволила йому ухилитися від сплати податків на суму в понад 4,6 мільйона гривень.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:37

Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 3 дорожньо-транспортні пригоди та 4 пожежі. Внаслідок цих подій 6 осіб постраждали.

17 грудня: цей день в Україні і світі

17 грудня: цей день в Україні і світі 08:56

День 1393 Російська агресія - Day 1393 Russian aggression

Місцеві бюджети Чернігівщини у січні-листопаді поточного року поповнились на 10 мільярдів гривень податків та зборів 12:37

Головне управління ДПС у Чернігівській області інформує, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-листопад 2025 року надійшло 10 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми до обласного бюджету спрямовано 1,4 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини