Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 22 жовтня, 00:34:13

Координаційна нарада в прокуратурі міста Чернігова

25.04.2014   08:17

У прокуратурі Чернігова 23 квітня проведено координаційну нараду керівників правоохоронних органів міста, присвячену стану розкриття кримінальних правопорушень, протидії і профілактики злочинності, у тому числі серед неповнолітніх, протидії корупції. Провів нараду прокурор міста Чернігова Андрій Криворучко.

У своєму вступному слові він зазначив, що правоохоронним органам обласного центру вдалося досягти деяких позитивних результатів. Зокрема, загальний рівень злочинності в місті знизився. На кінець березня він становив 9,6 кримінальних правопорушень на 10 тисяч населення (проти 13,7 за аналогічний період минулого року). Загалом у поточному році зареєстровано на 35 % кримінальних правопорушень менше, ніж за аналогічний період минулого року (1510 проти 2345). 

Разом з тим, інші риси криміногенної ситуації в Чернігові не дають підстав для заспокоєння. Збільшилась питома вага тяжких і особливо тяжких кримінальних правопорушень, відрізняються особливою зухвалістю й окремі прояви підліткової злочинності. Для виправлення такого становища всім правоохоронним органам необхідно вжити дієвих скоординованих заходів. Прокурор міста підкреслив, що найвпливовіший захід профілактики тяжких та особливо тяжких правопорушень — це забезпечення швидкого, повного та неупередженого розслідування, щоб кожен винний був притягнутий до відповідальності в міру своєї вини.

Проте, на жаль, в роботі правоохоронних органів ще допускаються суттєві прорахунки в питаннях розкриття злочинів, завершення досудового розслідування у строки, передбачені КПК України, профілактики злочинності, у тому числі серед неповнолітніх, дотримання конституційних прав громадян при притягненні до кримінальної відповідальності. Потребують активізації застосування негласних слідчих (розшукових) дій у кримінальних провадженнях про тяжкі та особливо тяжкі злочини; викриття корупційних злочинів підрозділами ЧМВ УМВС України в Чернігівській області та ГОВ ДПІ у м. Чернігові ГУ Міндоходів в Чернігівській області.

Перший заступник прокурора міста Анастасія Симоненко у своєму виступі проаналізувала проблемні питання більш докладно.

Учасники наради узгодили та затвердили перелік додаткових спільних заходів, спрямованих на усунення виявлених недоліків у роботі правоохоронців, підвищення ефективності запобігання та протидії злочинності та корупційним правопорушенням, подальше посилення взаємодії всіх правоохоронних органів міста.


Прес-служба прокуратури м. Чернігова
 

Останні новини Чернігівщини

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 734 нових випадки COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 734 нових випадки COVID-19 19:45

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 21 жовтня в області зафіксовано 734 нових випадки COVID-19.

У Чернігові освятили Хрест на місці спорудження майбутнього храму

У Чернігові освятили Хрест на місці спорудження майбутнього храму 19:04

Сьогодні, 21 жовтня, у Чернігові у мікрорайоні «Шерстянка» відбулося освячення Хреста на місці спорудження майбутнього храму.

Форум «Чернігівщина – країни Балтії»: час нових контактів та контрактів

Форум «Чернігівщина – країни Балтії»: час нових контактів та контрактів 18:50

У четвер, 22 жовтня у Чернігівській області стартував Форум «Чернігівщина - країни Балтії. Регіональний вимір».

На Чернігівщині в повному обсязі профінансовано щомісячні страхові виплати за вересень

На Чернігівщині в повному обсязі профінансовано щомісячні страхові виплати за вересень 15:09

Управлінням виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернігівській області 18 жовтня завершено фінансування щомісячних страхових виплат потерпілим на виробництві та членам їх родин за вересень.

Поки приріст захворюваності на COVID-19 на Чернігівщині зростав ушестеро, жителі не поспішали вакцинуватися. Нині область у зоні загрози

Поки приріст захворюваності на COVID-19 на Чернігівщині зростав ушестеро, жителі не поспішали вакцинуватися. Нині область у зоні загрози 15:07

Ще на початку вересня на у Чернігівській області фіксували по 310-360 нових випадків коронавірусної хвороби на тиждень.