Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 22 жовтня, 01:07:56

Витвори мистецтва від міліцейських експертів-криміналістів

25.04.2014   07:11

Працівники науково-дослідного експертно-криміналістичного центру УМВС України в Чернігівській області влаштували виставку творчих робіт експертів-криміналістів, на яку запросили журналістів.

Здавалося б, мистецтво і криміналістика зовсім несумісні поняття. Перше пов'язане з духовним світом людини, з творчістю і натхненням, друге - з точною і кропіткою, майже філігранною роботою з виявлення слідів злочину.
Але зв'язок все ж таки існує. І мистецтвом, і криміналістикою займаються люди, з їх характерами, уподобаннями та смаками. Майже в кожної людини є хобі - улюблене заняття, за яким вона відпочиває.

Хобі - англійське поняття, яке означає захоплення, яке не несе матеріальної вигоди і яким займаються виключно для душі, на дозвіллі. Людина, у якої є улюблене заняття, рідко нудьгує, у неї є можливості і для самовираження, і для власного розвитку. А ще за таким душевним заняттям людина відпочиває, відволікається від поганого настрою чи думок, що є дуже важливим, особливо для працівників міліції, адже вони майже кожного дня мають справу з убивствами, пограбуваннями, зґвалтуваннями, спілкуються зі злочинцями та правопорушниками.

Щоб витримувати такі психологічні навантаження, більшість працівників відволікаються улюбленим заняттям. А ще, хобі - це відображення «внутрішнього я» людини, і, виходячи з того, чим займається людина, можна судити про її характер.

Працівники науково-дослідного експертно-криміналістичного центру при УМВС в Чернігівській області продемонстрували витвори мистецтва, зроблені своїми руками у рідкісні хвилини дозвілля.

Серед експонатів, в основному, вишивка, в'язання, вироби з паперу та різьблення по дереву. Про своє заняття кожен з творців-правоохоронців може розповідати годинами - від зародження ідеї до найтонших дрібниць мистецького процесу. Але головною метою та ідеєю, що об'єднує всі ці вироби, є позитивний вплив хобі, як на самого митця, так і на його оточення, яке черпає позитив від його мистецьких шедеврів.

Останні новини Чернігівщини

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 734 нових випадки COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 734 нових випадки COVID-19 19:45

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 21 жовтня в області зафіксовано 734 нових випадки COVID-19.

У Чернігові освятили Хрест на місці спорудження майбутнього храму

У Чернігові освятили Хрест на місці спорудження майбутнього храму 19:04

Сьогодні, 21 жовтня, у Чернігові у мікрорайоні «Шерстянка» відбулося освячення Хреста на місці спорудження майбутнього храму.

Форум «Чернігівщина – країни Балтії»: час нових контактів та контрактів

Форум «Чернігівщина – країни Балтії»: час нових контактів та контрактів 18:50

У четвер, 22 жовтня у Чернігівській області стартував Форум «Чернігівщина - країни Балтії. Регіональний вимір».

На Чернігівщині в повному обсязі профінансовано щомісячні страхові виплати за вересень

На Чернігівщині в повному обсязі профінансовано щомісячні страхові виплати за вересень 15:09

Управлінням виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернігівській області 18 жовтня завершено фінансування щомісячних страхових виплат потерпілим на виробництві та членам їх родин за вересень.

Поки приріст захворюваності на COVID-19 на Чернігівщині зростав ушестеро, жителі не поспішали вакцинуватися. Нині область у зоні загрози

Поки приріст захворюваності на COVID-19 на Чернігівщині зростав ушестеро, жителі не поспішали вакцинуватися. Нині область у зоні загрози 15:07

Ще на початку вересня на у Чернігівській області фіксували по 310-360 нових випадків коронавірусної хвороби на тиждень.