Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 3 грудня, 21:50:17

Накладено 71 штраф загальною сумою 584498 гривень

19.04.2014   13:04Агенцiя

Інформація щодо діяльності Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю у Чернігівській області за І квартал 2014 року.

Упродовж І кварталу 2014 року Інспекцією державного архітектурно-будівельного контролю у Чернігівській області відповідно до наданих повноважень забезпечувалось виконання покладених на неї завдань, у тому числі щодо реєстрації декларацій про початок виконання будівельних робіт, повідомлень про початок виконання будівельних робіт, декларацій про готовність об’єктів до експлуатацію.

Контрольно-інспекційна робота у сфері архітектурно-будівельного контролю.

Інспекцією вживаються заходи по усуненню порушень містобудівного законодавства, зокрема, за І квартал 2014 року проведено перевірок відповідності виконання будівельних робіт вимогам державних стандартів, будівельних норм і правил, технічним умовам, затвердженим проектним рішенням та додержання встановленого порядку прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об’єктів: планових – 29, позапланових – 365, за результатами яких видано 67 приписів, накладено 71 штраф загальною сумою 584498 гривень.

Реєстрація дозвільних документів та документів декларативного характеру.
З початку року (станом на 01.04.2014 р.) у відповідності до Закону України “Про регулювання містобудівної діяльності”:
– зареєстровано 133 декларації про початок виконання будівельних робіт на об’єкти будівництва I-III категорії складності;
– повернуто на доопрацювання 29 декларацій про початок виконання будівельних робіт;
– зареєстровано 314 повідомлень про початок виконання будівельних робіт на об’єкти будівництва I-II категорія складності;
– зареєстровано 269 декларації про готовність об’єктів до експлуатації;
– повернуто на доопрацювання 32 декларації про готовність об’єктів до експлуатації;

Робота зі зверненнями громадян та організацій.

За І квартал 2014 року надійшло поштою 514 кореспонденцій, з них 55 звернень громадян; 10 звернень розглянуто на особистому прийомі.

Останні новини Чернігівщини

 За минулу добу в Чернігівській області виявлено 382 нових випадки COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 382 нових випадки COVID-19 18:10

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 3 грудня в області зафіксовано 382 нових випадки COVID-19. Зокрема 243 — у Чернігівському районі (в тому числі 166 — у Чернігові), 71 — у Прилуцькому, 57 — у Ніжинському, 6 — у Новгород-Сіверському та 5 — у Корюківському районі. 47 захворілих госпіталізовані.

Розпочато ремонт мосту через річку Cмяч на трасі Н-28 Чернігів - Городня - Сеньківка

Розпочато ремонт мосту через річку Cмяч на трасі Н-28 Чернігів - Городня - Сеньківка 16:32

Капітально оновлюємо передаварійний міст через річку Смяч на дорозі Н-28 Чернігів - Городня - Сеньківка поблизу села Політрудня Городнянської ОТГ. Роботи розпочато.

У Чернігові відкрили виставку художніх робіт архітектора Андрія Карнабеда

У Чернігові відкрили виставку художніх робіт архітектора Андрія Карнабеда 16:24

У Національному архітектурно-історичному заповіднику "Чернігів стародавній" відкрили виставку робіт легендарного архітектора, краєзнавця і художника Андрія Карнабеда, якого за життя за принципову позицію щодо збереження та охорони пам’яток називали "останнім Дон Кіхотом старого міста".

У Чернігові харчування дітей у школах і дитсадках подорожчає

У Чернігові харчування дітей у школах і дитсадках подорожчає 13:56

У Чернігові встановили нові грошові норми на харчування дітей у школах, які діятимуть з початку 2022 року. Відповідне рішення виконком міської ради прийняв сьогодні, 3 грудня.

В облдержадміністрації привітали волонтерів

В облдержадміністрації привітали волонтерів 13:33

Напередодні Міжнародного дня волонтера у Чернігівській облдержадміністрації зібралися ті, хто щиро прагнуть зробити світ кращим та допомогти кожному, хто потребує захисту і підтримки.