Чернігів прикрасили синьо-жовтими стрічками на знак єдності та неподільності України. ФОТОрепортаж
17 квітня на в"їзді біля Катерининської церкви активісти руху "Вільний Чернігів" разом із медичним загоному та самообороною розмістили банер з написом: "ЧЕРНІГІВ ЗА ЄДИНУ УКРАЇНУ!!!"
А також прикрасили стрічками паркан, Червоний міст і парк ім. Попудренка. На всі прикраси пішло більше 400 м жовто-блакитних стрічок.
За словами організаторів акції: "Це був тільки перший етап і ми плануємо найближчим часом замовити нові банери та закупити стрічки по мірі надходження коштів. Ідея в тому, що ми хочемо забомбити Чернігів жовто-блакитною символікою і таким чином показати, що Чернігів-це українське місто, яке виступає за єдину Україну!!!"
За інформацією руху "Вільний Чернігів"
Останні новини Чернігівщини
Ліцей №12 отримав сучасне обладнання для занять з робототехніки від міста-побратима Градець-Кралове 17:27
У межах партнерства між Черніговом та містом-побратимом Градець-Кралове (Чеська Республіка) Чернігівський ліцей №12 отримав цінну допомогу — сучасні навчальні набори для занять з робототехніки.
Семенівська та Гончарівська громади отримали сучасні автівки за підтримки міжнародних партнерів 16:44
Минулого тижня Стабілізаційна платформа, яка працює на замовлення Федерального міністерства закордонних справ Німеччини, передала фургони Volkswagen Crafter Семенівській та Гончарівській громадам.
Викрали дівчину, вимагаючи повернути неіснуючий борг, – підозрюються двоє жителів Ніжина 16:12
За процесуального керівництва Ніжинської окружної прокуратури повідомлено про підозру двом жителям міста Ніжина у вимаганні, вчиненому за попередньою змовою групою осіб,в умовах воєнного стану та незаконному викраденні людини (ч. 4 ст. 189, ч. 2 ст. 146 КК України).
Поліція в обличчях: «На варті справедливості в умовах війни» – історія слідчої поліції з Новгорода-Сіверського Галини Острик 15:34
Капітан поліції Галина Острик — слідча слідчого відділення Новгород-Сіверського райвідділу поліції.