Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 1 липня, 23:22:02

Безробітним пропонували військову службу за контрактом

17.04.2014   15:13Агенцiя

15 квітня у Чернігівському МЦЗ відбулася презентація 8-го навчального центру Державної спеціальної служби транспорту. На захід прийшло 25 безробітних чернігівців віком від 18 до 40 років.

На початку зустрічі представники служби зайнятості ознайомили присутніх із ситуацією на ринку праці та послугами служби зайнятості, зазначивши, що нині, в нелегкі для країни часи, альтернативою безробіттю може стати служба в армії за контрактом. Це, як мінімум на три роки, матеріальна стабільність та зайнятість.

Старший сержант військової служби за контрактом Віталій Кирильчук розповів присутнім про вакантні посади рядового, сержантського і старшинського складу.

Зокрема зазначив, що така служба є престижною та конкурентоспроможною професією на ринку праці, а також дає можливість бути не тільки забезпеченим роботою, але й з вчасно виплаченою заробітною платою та іншими соціальними гарантіями. Учасники семінару дізнались про вимоги до кандидатів, умови проходження служби, соціальні гарантії, зокрема щодо забезпечення житлом, пенсійного забезпечення при звільненні з військової служби за віком або за станом здоров’я тощо.

Крім того, Віталій Кирильчук презентував Чернігівський 8-й навчальний центр Державної спеціальної служби транспорту та запросив присутніх на навчання за робітничими професіями, а саме: водолаз, охоронник, копрівник, такелажник, акумуляторник, монтер колії, машиніст крана автомобільного, машиніст екскаватора одноковшового, машиніст бульдозера, машиніст електростанції пересувної, водій категорій B, C, D та інші.

Більш детальну інформацію щодо навчання та працевлаштування на військову службу можна отримати у 8-му навчальному центрі Державної спеціальної служби транспорту за адресою: м. Чернігів, вул. Щорса 18, або за телефонами: (0462) 4-53-99, (093) 91-95-916.


Оксана Большак, головний спеціаліст відділу організаційної та інформаційної роботи

Останні новини Чернігівщини

Наводять лад у всіх укриттях Чернігова, а також забезпечать їх генераторами та ємностями для води. Виконавчий комітет погодив відповідну програму

Наводять лад у всіх укриттях Чернігова, а також забезпечать їх генераторами та ємностями для води. Виконавчий комітет погодив відповідну програму 17:08

Усі укриття у Чернігові вже приводять до ладу. Виконавчий комітет Чернігівської міської ради погодив Програму удосконалення мережі найпростіших укриттів на 2022-2023 роки.

Допомога продовжує надходити до Чернігівщини

Допомога продовжує надходити до Чернігівщини 17:07

Військова агресія російської федерації завдала шкоду не тільки життю і здоров’ю людей, а й інфраструктурі населених пунктів.

Модульні будинки у громадах. Як забезпечити житлом тих хто його втратив через війну?

Модульні будинки у громадах. Як забезпечити житлом тих хто його втратив через війну? 17:03

Тисячі житлових будинків знищили росіяни за час нового вторгнення. Мільйони українців покинули свої домівки й сьогодні не мають також житла. Як забезпечити таку кількість людей житлом?

Рятівна місія зі щасливим фіналом: на Ічнянщину повернули 11-річного хлопчика із Донецька

Рятівна місія зі щасливим фіналом: на Ічнянщину повернули 11-річного хлопчика із Донецька 10:52

До бабусі на Ічнянщину з тимчасово окупованого Донецька вдалося повернути 11-річного Олександра.

Майже сотня дітей з Чернігівщини оздоровлюється на Закарпатті

Майже сотня дітей з Чернігівщини оздоровлюється на Закарпатті 10:48

Тиждень тому 94 вихованці п’яти закладів освіти інтернатного типу з Чернігівщини поїхали оздоровлюватися до Закарпаття.

АНОНСИ ПОДІЙ