Шефи в погонах подарували дітям-сиротам новорічне свято
Очі дітлахів засвітилися радістю, коли до них завітали гості з Чернігова. Представники УМВС України в Чернігівській області приїхали привітати з новим роком своїх маленьких підшефних – вихованців Городянської школи-інтернату для дітей-сиріт.

Школа-інтернат була заснована в далекому 1957 році, з того часу з її стін вийшли тисячі вихованців, які стали повноцінними громадянами своєї Батьківщини.
Декілька випускників школи успішно навчаються і працюють в органах внутрішніх справ. Зараз в школі 131 вихованець різного віку, наймолодші з них ще тільки вчаться ходити.
Держава усіляко піклується про маленьких українців, які завтра стануть повноцінними громадянами держави. Вони охайно одягнені, нагодовані, регулярно виїжджають на відпочинок у різні куточки України, в тому числі і за кордон, але як би там не було, діти потребують звичайної батьківської турботи і уваги, простого спілкування з однолітками і старшими товаришами.
Саме в ролі старших товаришів ось вже сьомий рік поспіль виступають працівники Управління внутрішніх справ області. Цього разу до дітей, привітати їх з новорічними святами, прибули начальник сектору соціально-гуманітарної роботи управління кадрового забезпечення УМВС України в Чернігівській області Олег Гончаренко та заступник начальника Городнянського РВ УМВС Андрій Лавренко. Вони привітали дітлахів з Новорічними Святами, побажали щастя, здоров’я, наснаги в навчанні та подарували кожному новорічний набір солодощів.
Історія шефських відносин міліціонерів з вихованцями Городянської школи-інтернату триває вже багато років. Тому правоохоронцям завжди цікаво спостерігати коли керівництво закладу кожного разу розповідає та демонструє свої здобутки та напрацювання. І цього разу директор інтернату провів для міліціонерів коротеньку екскурсію, з якої стало зрозуміло, що дітей тут дуже люблять і створюють для них умови, максимально наближені до домашніх.
Останні новини Чернігівщини
До 15 років позбавлення волі засуджено мешканця Чернігівського району за вчинення зґвалтування своєї доньки 17:46
За публічного обвинувачення прокурорів Козелецької окружної прокуратури судом визнано винним 44-річного мешканця Чернігівського району у вчиненні зґвалтування своєї 12-річної доньки (ч. 4 ст. 152, ч. 6 ст. 152 КК України).
“В ніч на Івана Купала” — разом з Академічним народним хором 16:45
Як завжди, неймовірно барвисту і виразну купальську програму запропонували глядачам артисти Академічного народного хору Чернігівського обласного філармонійного центру під керуванням заслуженого діяча мистецтв України Володимира Коцура.
Засуджено мешканця м.Чернігова за розбійний напад на військовослужбовця 16:21
Прокурором Чернігівської окружної прокуратури в судовому засіданні доведено вину 32-річного місцевого жителя у нападі з метою заволодіння чужим майном, поєднаним з погрозою застосування насильства, небезпечного для життя та здоров’я особи, яка зазнала нападу, вчиненому в умовахвоєнного стану особою, яка раніше вчиняла розбій, тобто у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 187 КК України.
Ще три громади області розробляють концепти безбар’єрних маршрутів 15:39
На Чернігівщині триває робота над формуванням комплексної мережі безбар’єрних маршрутів. Крім Олишівської селищної ради, дорожні карти таких проєктів намітили також Гончарівська, Коропська та Парафіївська громади.
Засуджено до 10 років позбавлення волі чоловіка за вбивство односельчанина 14:57
Чернігівською окружною прокуратурою доведено вину 54-річного мешканця одного з сіл Чернігівського району та області за фактом умисного вбивства знайомого своєї дружини (ч.1 ст.115 КК України).