Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 1 липня, 22:52:47

Проблема безпліддя. Які є шанси на її вирішення?

17.04.2014   14:46Агенцiя

Питання подолання безпліддя в Україні залишається дуже гострим і актуальним, і не може бути поза увагою суспільства. Тому «Відкриті двері материнства» — соціальна ініціатива одного з медичних центрів столиці, яка покликана довести, що безпліддя – не вирок.

Для того, щоб боротися з цим явищем, спочатку виявляють його причини. Фахівці кажуть, їх може бути безліч від інфекційної, імунологічної до генетичної. 

Останнім часом все більше випадків, коли пара не може мати дитину через чоловіче безпліддя. В нашій області цей показник також високий. За останні півроку виявили чоловічий фактор у 75% випадків. Викликають хвилювання і пізні звернення за допомогою. Репродуктивний вік жінок – до 45 років. Проте зараз здорову дитину можна народити і після його досягнення – тут використовуються більш складні репродуктивні методики.

Інформуючи колег з регіонів про нові тенденції та віяння в медицині, київські лікарі звертають увагу на допоміжні репродуктивні технології. Зокрема, з використанням кріо-консервування (тобто заморозки) яйцеклітин та ембріонів.

Часто у пацієнтів, які планують штучне запліднення, зникає у ньому необхідність. Починаючи краще слідкувати за своїм здоров’ям і правильно харчуватися, вони можуть завагітніти природним шляхом.


http://chodtrk.com.ua/?p=14403

Останні новини Чернігівщини

Наводять лад у всіх укриттях Чернігова, а також забезпечать їх генераторами та ємностями для води. Виконавчий комітет погодив відповідну програму

Наводять лад у всіх укриттях Чернігова, а також забезпечать їх генераторами та ємностями для води. Виконавчий комітет погодив відповідну програму 17:08

Усі укриття у Чернігові вже приводять до ладу. Виконавчий комітет Чернігівської міської ради погодив Програму удосконалення мережі найпростіших укриттів на 2022-2023 роки.

Допомога продовжує надходити до Чернігівщини

Допомога продовжує надходити до Чернігівщини 17:07

Військова агресія російської федерації завдала шкоду не тільки життю і здоров’ю людей, а й інфраструктурі населених пунктів.

Модульні будинки у громадах. Як забезпечити житлом тих хто його втратив через війну?

Модульні будинки у громадах. Як забезпечити житлом тих хто його втратив через війну? 17:03

Тисячі житлових будинків знищили росіяни за час нового вторгнення. Мільйони українців покинули свої домівки й сьогодні не мають також житла. Як забезпечити таку кількість людей житлом?

Рятівна місія зі щасливим фіналом: на Ічнянщину повернули 11-річного хлопчика із Донецька

Рятівна місія зі щасливим фіналом: на Ічнянщину повернули 11-річного хлопчика із Донецька 10:52

До бабусі на Ічнянщину з тимчасово окупованого Донецька вдалося повернути 11-річного Олександра.

Майже сотня дітей з Чернігівщини оздоровлюється на Закарпатті

Майже сотня дітей з Чернігівщини оздоровлюється на Закарпатті 10:48

Тиждень тому 94 вихованці п’яти закладів освіти інтернатного типу з Чернігівщини поїхали оздоровлюватися до Закарпаття.

АНОНСИ ПОДІЙ