Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 1 липня, 22:37:11

Робоча група з питань належного утримання безпритульних тварин провела своє перше засідання

17.04.2014   08:31

16 квітня заступник голови обласної ради Валентин Мельничук провів засідання робочої групи з питаннь належного утримання безпритульних тварин.

Як вже повідомлялося раніше, групу створено на базі постійної комісії обласної ради з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, екології та природних ресурсів, до складу якої, окрім депутатів обласної ради, увійшли також представники Чернігівської міської ради та громадськості.

У заході взяли участь секретар Чернігівської міської ради Владислав Кухар, голова постійної комісії обласної ради з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, екології та природних ресурсів Арсен Дідур, начальник управління регулювання природними ресурсами та екомережі Департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації Тетяна Дадашева, начальник управління ветеринарної медицини у м. Чернігові Валентина Пономаренко, представник громадської організації «Інститут сучасних проблем України» Наталія Мойсеєнко, голова комітету екології та природних ресурсів Громадської ради при голові облдержадміністрації Валентина Седячко та інші.

Учасники засідання обговорили питання щодо проведення інформаційно-роз’яснювальної кампанії серед населення про умови належного утримання та обов’язкової реєстрації домашніх тварин відповідно до затверджених у 2011 році Правил утримання собак та котів у м. Чернігові.

За підсумками наради члени робочої групи вирішили рекомендувати виконкому Чернігівської міської ради розробити Програму реєстрації домашніх тварин, пілотного проекту для впровадження в цілому по області. Також було запропоновано визначити виконавцем зазначених робіт Управління ЖКГ Чернігівської міської ради.

З метою ефективної підготовки відповідних документів міською радою, 24 квітня відбудеться додаткова зустріч під головуванням Валентина Мельничука, у складу якої входять: секретар Чернігівської міської ради Владислав Кухар, заступник міського голови з питань ЖКХ Володимир Кривенко, начальник управління ЖКГ м. Чернігова Олександр Лазаренко та представники громадськості.

Останні новини Чернігівщини

Наводять лад у всіх укриттях Чернігова, а також забезпечать їх генераторами та ємностями для води. Виконавчий комітет погодив відповідну програму

Наводять лад у всіх укриттях Чернігова, а також забезпечать їх генераторами та ємностями для води. Виконавчий комітет погодив відповідну програму 17:08

Усі укриття у Чернігові вже приводять до ладу. Виконавчий комітет Чернігівської міської ради погодив Програму удосконалення мережі найпростіших укриттів на 2022-2023 роки.

Допомога продовжує надходити до Чернігівщини

Допомога продовжує надходити до Чернігівщини 17:07

Військова агресія російської федерації завдала шкоду не тільки життю і здоров’ю людей, а й інфраструктурі населених пунктів.

Модульні будинки у громадах. Як забезпечити житлом тих хто його втратив через війну?

Модульні будинки у громадах. Як забезпечити житлом тих хто його втратив через війну? 17:03

Тисячі житлових будинків знищили росіяни за час нового вторгнення. Мільйони українців покинули свої домівки й сьогодні не мають також житла. Як забезпечити таку кількість людей житлом?

Рятівна місія зі щасливим фіналом: на Ічнянщину повернули 11-річного хлопчика із Донецька

Рятівна місія зі щасливим фіналом: на Ічнянщину повернули 11-річного хлопчика із Донецька 10:52

До бабусі на Ічнянщину з тимчасово окупованого Донецька вдалося повернути 11-річного Олександра.

Майже сотня дітей з Чернігівщини оздоровлюється на Закарпатті

Майже сотня дітей з Чернігівщини оздоровлюється на Закарпатті 10:48

Тиждень тому 94 вихованці п’яти закладів освіти інтернатного типу з Чернігівщини поїхали оздоровлюватися до Закарпаття.

АНОНСИ ПОДІЙ