Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 16 січня, 18:00:07

Громадськість розпочинає комплексне дослідження корупції в Чернігівській області

16.04.2014   09:11Агенцiя

З квітня 2014 року Чернігівська обласна ГО Центр політичних студій та аналітики розпочинає реалізацію проекту «Створення умов для боротьби з корупцією в сфері державних закупівель та політичних фінансів».

Протягом шести місяців громадські аудитори проведуть комплексний моніторинг державних закупівель регіональних органів нової влади. Об’єктами дослідження стануть тендери в освітній, медичній, будівельній сферах Чернігівської області.
Крім моніторингу буде проведене широке опитування замовників та учасників торгів про тендерні проблеми, а також спеціальні фокус-групи. Таким чином, після завершення проекту аудитори отримають повну інформацію про закупівельну корупцію в області.

Окрім державних закупівель, громадськість візьме під контроль політичні фінанси. Аудитори відслідковуватимуть та збиратимуть факти адміністративних зловживань, непрямого підкупу виборців та ін.

В кінці проекту експерти Центру політичних студій та аналітики на основі зібраних даних напрацюють конкретні пропозиції та рекомендації для органів влади з метою усунути корупцію як в сфері публічних фінансів, так і в сфері політики.


Прес-служба Чернігівської обласної громадської організації ЦПСА
 

Останні новини Чернігівщини

 Власна справа, народжена з мрії та досвіду…

Власна справа, народжена з мрії та досвіду… 13:08

Юрій Нешкуренко з Чернігова давно знав, чим хоче займатися. За освітою він — слюсар з ремонту автомобілів, а на практиці — людина, до якої зверталися друзі та знайомі по допомогу з автівками. Ремонт власного авто, поради іншим, робота «для своїх» — усе це поступово переросло у мрію про власну справу.

Про ставки податків для фізичних осіб-підприємців 13:06

Пунктом 293.1 ст. 293 Податкового кодексу України (далі – Кодексу) визначено, що ставки єдиного податку для платників першої групи встановлюються у відсотках (фіксовані ставки) до розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня податкового (звітного) року (далі – прожитковий мінімум), другої групи – у відсотках (фіксовані ставки) до розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року (далі – мінімальна заробітна плата).

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 13:02

Протягом минулої доби зареєстровано 11 небезпечних подій, а саме: 11 пожеж.

Поліція викрила двох зухвалих зловмисників, які вчинили бійку та погрожували зброєю у Прилуках 08:36

За оперативного супроводу співробітників відділу кримінальної поліції Прилуцького районного відділу поліції слідчі під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури повідомили про підозру двом чоловікам, які вчинили хуліганські дії біля одного з ресторанів міста.

У Козельці поліцейські затримали підозрювану у вбивстві знайомого 08:34

Поліцейські відділення №1 (сел. Козелець) Чернігівського райуправління поліції затримали 42-річну місцеву мешканку, яка під час сварки вбила свого знайомого. Поліцейські помістили затриману до ізолятора тимчасового тримання.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини