Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 20 червня, 10:56:51

Чернігівські прикордонники: державний кордон охороняється посилено, в пунктах пропуску здійснюється посилений прикордонний контроль

11.04.2014   14:57

Протягом доби обстановка на державному кордоні України в межах Чернігівщини залишалася стабільною та контрольованою.

Державний кордон охороняється посилено, в пунктах пропуску через державний кордон здійснюється посилений прикордонний контроль.

Персоналом прикордонного загону забезпечено недоторканість державного кордону України, безперебійну роботу всіх пунктів пропуску та належну безпеку осіб, що перетинають державний кордон.

За минулу добу через державний кордон України у встановленому порядку пропущено 6,4 тис. осіб та 1,4 тис. транспортних засобів. 

Через державний кордон не пропущено 9 осіб, з яких 6 – потенційні незаконні мігранти. До України не пропущено 2 громадян Російської Федерації, в результаті не підтвердження мети поїздки одному з них заборонено в’їзд в Україну терміном на 3 роки, а інший не мав відповідного фінансового забезпечення свого перебування в Україні.

За грубе порушення правил рибальства, а саме вилов риби забороненими знаряддями лову риби на ділянці відділу прикордонної служби "Дніпровське", за частиною 4 статті 85 Кодексу України про адміністративні правопорушення складено документи про притягнення до адміністративної відповідальності громадянина України, 67-річного жителя Чернігова. Сітку довжиною 7 метрів вилучено, а міру відповідальності порушнику визначить Чернігівський районний суд.
 

Останні новини Чернігівщини

20 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця

20 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця 07:24

Дух Святий, за обітницею Спасителя, зійшов на апостолів у вигляді вогненних язиків, на знак того, що Він дав апостолам здатність і силу для проповіді Христового вчення всім народам.

20 червня - День медичного працівника

20 червня - День медичного працівника 07:22

День медичного працівника - свято лікарів та пацієнтів Професійне свято, нині Міжнародний День медичного працівника відзначається в третю неділю червня.

20 червня - День батька (День тата)

20 червня - День батька (День тата) 07:20

Ініціатором першого Дня батька виступила жінка Свято День батька відзначають у третю неділю червня.

20 червня - Всесвітній день біженців

20 червня - Всесвітній день біженців 07:18

Протягом багатьох років різні країни та регіони відзначали власні пам’ятні дні й навіть тижні, присвячені біженцям. Одним з найвідоміших вважається День африканських біженців, який відзначається в кількох країнах 20 червня.