Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 20 червня, 09:46:41

На державному кордоні у Чернігівській області затримано диверсанта

11.04.2014   08:39

10 квітня ц.р. у Чернігівській області співробітники СБ України у взаємодії з Державною прикордонною службою України затримали громадянина Російської Федерації "Ч", який намагався потягом Полоцьк-Симферополь в'їхати на територію України та АР Крим для виконання диверсійних завдань.

Під час особистого догляду в нього було виявлено: 5 мобільних телефонІв, 23 сім-карти, 17 сигнальних ракет та 5 пристроїв для здійснення пуску цих ракет, 2 військових квитка Збройних Сил РФ, 3 фотоапарати, 11 карт пам'яті для цифрового фотоапарату, таблицю позивних радіозв'язку. 

У блокноті затриманого знайдено номер мобільного телефона офіційної особи ФСБ РФ, безпосереднього координатора диверсанта.

Під час допиту затриманий зізнався у виконанні завдання в інтересах спецслужб Росіі для дестабілізації ситуації у південних регіонах України, зокрема тероризування мирного населення.


Прес-центр СБУкраїни

Останні новини Чернігівщини

20 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця

20 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця 07:24

Дух Святий, за обітницею Спасителя, зійшов на апостолів у вигляді вогненних язиків, на знак того, що Він дав апостолам здатність і силу для проповіді Христового вчення всім народам.

20 червня - День медичного працівника

20 червня - День медичного працівника 07:22

День медичного працівника - свято лікарів та пацієнтів Професійне свято, нині Міжнародний День медичного працівника відзначається в третю неділю червня.

20 червня - День батька (День тата)

20 червня - День батька (День тата) 07:20

Ініціатором першого Дня батька виступила жінка Свято День батька відзначають у третю неділю червня.

20 червня - Всесвітній день біженців

20 червня - Всесвітній день біженців 07:18

Протягом багатьох років різні країни та регіони відзначали власні пам’ятні дні й навіть тижні, присвячені біженцям. Одним з найвідоміших вважається День африканських біженців, який відзначається в кількох країнах 20 червня.