На Чернігівщині громадянина Республіки Білорусь засуджено за контрабанду канабісу
Набув чинності вирок Ріпкинського районного суду стосовно громадянина Республіки Білорусь, який намагався перемістити через український кордон наркотичний засіб – канабіс.

Наркотик був виявлений правоохоронцями у листопаді минулого року на митному посту «Нові Яриловичі» під час прикордонно-митного огляду автомобіля, в салоні якого знаходились двоє громадян Білорусі.
Пасажир автівки приховав пакет з речовиною рослинного походження у верхньому одязі. Відповідно до висновку експертизи вилучена речовина ідентифікована як канабіс.
Досудове розслідування провели слідчі Управління СБУ в Чернігівській області.
Згідно з рішенням суду громадянина Білорусі визнано винним у вчиненні злочину, передбаченого ч.2 ст.15 та ч.2 ст. 305 (замах на контрабанду особливо небезпечного наркотичного засобу) Кримінального кодексу України.
Зловмиснику призначено покарання у вигляді штрафу.
Останні новини Чернігівщини
«Легкий заробіток в Інтернеті»: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахрайських схем 17:23
Поліція закликає громадян не довіряти заманливим оголошенням в інтернеті про «легкий заробіток».
В Чернігові внаслідок російської атаки пошкоджені житлові будинки: поліція документує наслідки 16:52
Сьогодні росіяни атакували ударними безпілотниками Чернігів.
Судитимуть працівницю суду, яка висміювала на кладовищі загиблих воїнів та чекала знищення міста 16:19
Прокурори Чернігівської обласної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт стосовнопрацівниці судуміста Чернігова за фактами пособництва державі-агресору, поширення матеріалів, у яких міститься виправдовування збройної агресії рф проти України (ч. 1 ст. 111-2, ч. 2, 3 ст. 436-2 КК України).
Уряд збільшив термін отримання компенсації роботодавцями з прифронтових регіонів за працевлаштування ВПО 15:48
Тепер роботодавці з прифронтових та найбільш постраждалих від повномасштабної війни регіонів можуть отримувати компенсацію за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб не 3, а 6 місяців.
Роз’яснення для чернігівців: чи існує у місті заборона індивідуального опалення та як від’єднатися від централізованого теплопостачання 15:27
Останнім часом у соціальних мережах з’являється багато недостовірних та маніпулятивних матеріалів, мовляв, у Чернігові діє заборона на індивідуальне опалення.