Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 6 липня, 09:16:14

Про результати роботи оперативників ГУ Міндоходів у Чернігівській області у І кварталі

08.04.2014   15:45

За участю співробітників оперативного управління ГУ Міндоходів області протягом січня-березня 2014 року забезпечено надходження коштів до Державного та місцевих бюджетів в сумі 3,3 млн. грн.

Слідчим управлінням фінансових розслідувань до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено 19 кримінальних правопорушень, у тому числі 14 за ст. 212 КК України «Ухилення від сплати податків, зборів, інших обов’язкових платежів».

Припинена діяльність 17 «підпільних цехів» з виробництва товарно-матеріальних цінностей. З незаконного обігу вилучено товарів на загальну суму 3,5 млн.грн.

З початку року за участю співробітників оперативних підрозділів виявлено 2 факти незаконного декларування бюджетного відшкодування ПДВ  суму 156,3 тис. грн. Розпочато 5 кримінальних проваджень за фактами ухилення від сплати податку на додану вартість Сума ПДВ по зазначених матеріалах становить 12,8 млн. грн.

За матеріалами, зібраними співробітниками оперативних підрозділів ГУ Миндоходов у Чернігівській області, відносно посадових осіб підприємств-переможців державних закупівель та отримувачів державних коштів зареєстровано 8 кримінальних проваджень, сума збитків по яких становить 7,7 млн.грн.

Останні новини Чернігівщини

Десна (Чернігів) - Колос (Ковалівка) 5:1

Десна (Чернігів) - Колос (Ковалівка) 5:1 07:46

Голи: Будківський, 9, Фаворов, 37, 78 (з пенальті), Старенький, 87, Тотовицький, 90 - Кожушко, 89.

6 липня - Всесвітній день поцілунку

6 липня - Всесвітній день поцілунку 07:31

Цей чудовий і красивий День - Всесвітній День поцілунків, вперше з’явився у Великобританії в кінці XIX століття і носить відповідну назву «World Kissing Day».

15 невибагливих рослин для саду – "посадив і забув" 17:19

Красиві квіти, високі дерева та пишні кущі подобаються не лише затятим садівникам. Завжди приємно пройтися по квітучій і доглянутій ділянці. На жаль, на прополювання, затінення, поливання і вкривання на зиму витрачається багато сил і часу. Міським жителям така розкіш не по кишені.

Насіння чіа: в чому користь і шкода для організму людини

Насіння чіа: в чому користь і шкода для організму людини 17:14

Насіння чіа - це справжній суперфуд і лідер за вмістом нутрієнтів на грам. У чому ж полягає їх користь для чоловіків і для жінок?