Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 22 травня, 22:48:14

Що змінилося за два роки у будинку по вул. 50 років ВЛКСМ, 36. ВІДЕО

08.04.2014   15:22Агенцiя

Два роки тому в Чернігові вибухнув будинок. Всі ми пам’ятаємо цю трагічну подію.

26 березня у Чернігові по вулиці 50 років ВЛКСМ, 36 у квартирі №3 на першому поверсі будинку стався вибух побутового газу, у результаті якого загинула жінка, ще четверо мешканців будинку отримали травми та опіки. Один з постраждалих помер у лікарні. У результаті вибуху пошкоджено 2 під’їзди житлового будинку, їх мешканців (79 чернігівців) відселено.

Після трагедії представники влади говорили, що пошкоджений під’їзд будуть розбирати, а більш актуальною на той час були роботи по утепленню стіни будинку, яка залишилися. В той час було багато проблем із розселенням постраждалих мешканців.

Планувалася реконструкція двох під’їздів, які були пошкоджені в результаті вибуху. На ці роботи відводилося три місяці.

З того часу пройшло два роки. Будинок й досі не відремонтований, він став притулком для бомжів та надто небезпечним для жителів. А головне, на руїнах цієї двопорвехівки граються діти.
Цьогорічний сюжет з місця трагедії:

Відео ФОТОфокусник

Останні новини Чернігівщини

 Міжнародний комітет Червоного Хреста підбиває підсумки роботи на Чернігівщині та планує подальшу співпрацю

Міжнародний комітет Червоного Хреста підбиває підсумки роботи на Чернігівщині та планує подальшу співпрацю 11:07

Упродовж декількох днів в області працювала делегація Міжнародного комітету Червоного Хреста (далі – МКЧХ). До роботи долучилися також представники міністерств закордонних справ європейських країн, зокрема Польщі, Чехії, Латвії, Литви та Естонії.

Надзвичайні події в області за останню добу 11:04

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 6 пожеж.

22 травня: цей день в Україні і світі 08:36

День 1549 Російська агресія - Day 1549 Russian aggression

 У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії

У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії 17:22

У Киїнському ліцеї імені Костянтина Светенка завершився капітальний ремонт – комплексна енергоефективна модернізація будівлі.

За участі «Ковальської» у Чернігові встановили сертифіковане мобільне укриття 13:20

У Чернігові на вулиці Береговій встановили мобільне укриття за участі промислово-будівельної групи «Ковальська». Захисна споруда призначена для тимчасового укриття людей під час повітряних тривог у місцях їх масового перебування.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини