Кордон за добу
Протягом доби обстановка на державному кордоні України в межах Чернігівщини залишалася стабільною та контрольованою.
Державний кордон охороняється посилено, в пунктах пропуску через державний кордон здійснюється посилений прикордонний контроль.
Персоналом прикордонного загону забезпечено недоторканість державного кордону України, безперебійну роботу всіх пунктів пропуску та належну безпеку осіб, що перетинають державний кордон.
За минулу добу через державний кордон України у встановленому порядку пропущено 6,1 тис. осіб та 1,3 тис. транспортних засобів.
Через державний кордон не пропущено 9 осіб, з яких 1 громадянин Російської Федерації, який не мав відповідного фінансового забезпечення на час свого перебування в Україні.
Останні новини Чернігівщини
Засуджено п’ятьох учасників ОЗГ, які налагодили виготовлення психотропів у власній лабораторії на Чернігівщині 12:46
Засуджено організовану наркогрупу за виготовлення, збут психотропів і легалізацію коштів.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:45
Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 8 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.
Ветеранська політика: підсумки роботи за 2025 рік 11:24
У Чернігівській області за минулий рік 57 ветеранів отримали можливість придбати житло завдяки державній підтримці. 26 із них зустріли Новий рік у нових оселях.
Вимога щодо обов’язкового використання платіжних терміналів для певних категорій торговців відтермінована 10:58
Відтерміновано строки обов’язкового забезпечення безготівкових розрахунків, у тому числі через електронні платіжні засоби, застосунки та платіжні пристрої, для окремих торговців.
Японія передасть 66 одиниць технічного обладнання для прифронтових регіонів 09:58
У межах Проєкту екстреного відновлення та реконструкції за підтримки Японського агентства міжнародного співробітництва (JICA) до України буде поставлене технічне обладнання для прифронтових регіонів.