Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 12 червня, 03:40:10

Білоруси їдуть до Чернігова "скупитися" або щоб потрапити до аеропорту Бориспіль

08.04.2014   10:17Агенцiя

Пасажиропотік на білорусько-українському кордоні в лютому знизився на 27%, у березні - на 6,7%

Пасажиропотік на білорусько-українському кордоні в березні 2014 знизився в порівнянні з березнем минулого року на 6,7%, кількість одиниць транспорту, що перетинає кордон, зменшилася більш ніж на 3%.

У лютому зниження пасажиропотоку становило 27%.

Основна маса громадян Білорусі, які перетинають кордон (в основному це жителі Гомельської області), планує відвідування торгових ринків в Чернігові або слідує транзитом в аеропорт Бориспіль з метою вильоту на відпочинок в далеке зарубіжжя. Тих, хто планував б відпочинок в самій Україні, практично немає, розповідають білоруські прикордонники.

У березні прикордонники запобігли в'їзду на територію Білорусі п'яти громадян за фальшивими паспортами, четверо з них мали громадянство України.

За інформацією БЕЛТА

Останні новини Чернігівщини

Поліція Ніжина затримала причетного до хуліганства у громадському транспорті 17:08

Поліцейські Ніжинського районного управління поліції затримали чоловіка, який зайшов до маршрутного автобуса з предметом, схожим на гранату, та демонстрував її пасажирам.

Ментальне здоров’я та реінтеграція: у Чернігові фахівці обговорили підтримку звільнених з полону 16:07

Про реінтеграцію та підтримку людей після полону говорили під час навчального заходу, який відбувся сьогодні в змішаному форматі у межах Всеукраїнської програми ментального здоров'я «Ти як?», ініційованої Оленою Зеленською.

Вдарила ножем у живіт: на Ніжинщині поліцейські затримали підозрювану у завданні тяжких тілесних ушкоджень співмешканцю 14:49

Поліцейські відділення поліції №3 (м. Борзна) Ніжинського районного управління поліції затримали 39-річну жінку, яка під час конфлікту, на ґрунті спільного розпиття алкоголю, поранила ножем свого співмешканця.

Тимчасове обмеження руху транспорту у зв’язку з аварійно-ремонтними роботами 14:15

Інформуємо мешканців міста та учасників дорожнього руху, що у зв’язку з проведенням аварійно-ремонтних робіт на водопроводі діаметром 200 мм по вулиці Оборонців Чернігова та ліквідацією провалу асфальтобетонного покриття, який утворився внаслідок вимивання ґрунту, з 11 по 19 червня 2026 року буде тимчасово обмежено рух транспорту.

Спільно захистити кожну дитину від жорстокого поводження: як налагодити взаємодію всіх дотичних служб – на тематичному круглому столі 13:20

Захист дітей від жорстокого поводження – один із пріоритетних напрямків державної політики. До цього процесу мають бути залучені всі дотичні структури: органи державної влади, місцевого самоврядування, правоохоронні органи, заклади освіти, охорони здоров'я, соціальні служби та громадський сектор.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини