Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 6 липня, 08:45:33

На Чернігівщині 42,5% жителів оцінюють свій стан здоров’я як добрий

08.04.2014   10:05

Щорічно, наприкінці року, органами державної статистики проводиться опитування домогосподарств Чернігівщини, які приймають участь у вибірковому обстеженні умов їхнього життя, щодо самооцінки стану здоров’я населенням.

Результати опитування свідчать, що у 2013р. частка респондентів області, які оцінили стан свого здоров’я як «добрий» становила 42,5%, як «задовільний» – 43,1% та кожний сьомий з опитаних вважав його «поганим». В Україні таких осіб 50,4%, 40,2% та 9,4% відповідно.

Серед регіонів країни найбільша частка населення, яке оцінило стан свого здоров’я як «добрий», спостерігалась у Чернівецькій, Рівненській, Львівській, Тернопільській, Івано-Франківській області (68,4–61,3%), а найнижча – у Донецькій, Черкаській та Харківській областях (38,7–31,1%). Найбільше громадян з «поганим» самопочуттям у Сумській області.

В країнах ЄС найздоровішим вважає себе населення Швеції, Кіпру, Нідерландів, Греції, Сполученого Королівства, Бельгії, Іспанії, Люксембургу та Мальти. Найбільш незадоволені своїм здоров’ям жителі Литви, Португалії, Естонії, Угорщини, Латвії та Польщі.

Останні новини Чернігівщини

Десна (Чернігів) - Колос (Ковалівка) 5:1

Десна (Чернігів) - Колос (Ковалівка) 5:1 07:46

Голи: Будківський, 9, Фаворов, 37, 78 (з пенальті), Старенький, 87, Тотовицький, 90 - Кожушко, 89.

6 липня - Всесвітній день поцілунку

6 липня - Всесвітній день поцілунку 07:31

Цей чудовий і красивий День - Всесвітній День поцілунків, вперше з’явився у Великобританії в кінці XIX століття і носить відповідну назву «World Kissing Day».

15 невибагливих рослин для саду – "посадив і забув" 17:19

Красиві квіти, високі дерева та пишні кущі подобаються не лише затятим садівникам. Завжди приємно пройтися по квітучій і доглянутій ділянці. На жаль, на прополювання, затінення, поливання і вкривання на зиму витрачається багато сил і часу. Міським жителям така розкіш не по кишені.

Насіння чіа: в чому користь і шкода для організму людини

Насіння чіа: в чому користь і шкода для організму людини 17:14

Насіння чіа - це справжній суперфуд і лідер за вмістом нутрієнтів на грам. У чому ж полягає їх користь для чоловіків і для жінок?