Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 6 липня, 08:58:27

Визначено першочергові завдання для прокуратури Чернігівщини

08.04.2014   09:45

Органами прокуратури розпочато проведення серйозної роботи щодо відновлення законності у державі.

Про першочергові завдання її реалізації в регіоні йдеться у листі, скерованому прокурором Чернігівської області підпорядкованим прокурорам.

Головним завданням в умовах складної міжнародної обстановки є додержання законодавства про мобілізаційну підготовку та мобілізацію. Також прокурори у цій ситуації повинні звертати на своєчасність та повноту вжиття правоохоронними органами заходів з виявлення, попередження і припинення деструктивних спроб, спрямованих на дестабілізацію суспільно-політичної ситуації в регіоні.

Головне завдання, при цьому, діяти в межах закону, не допустити прийняття жодного неправомірного рішення. У зв’язку з цим особливої ваги набуває координаційна діяльність прокурорів щодо протидії злочинності.

Надзвичайно серйозною загрозою для країни є корупція. Без її подолання провести заплановані керівництвом держави реформи та відновити цивілізовані засади її функціонування неможливо. Завданням прокурорів на цьому напрямі є мобілізація зусиль до викриття злочинних схем. Першочергову увагу необхідно приділити виявленню злочинних діянь колишньої влади, передусім високо посадовців. З метою захисту економічних інтересів держави системними мають стати перевірки законності при використанні бюджетних коштів, передусім здійснення державних закупівель.

Нагальною проблемою залишається організація протидії незаконним оборудкам у сфері земельних правовідносин.

Постійно у полі зору прокурорів районної ланки мають перебувати питання додержання законодавства у соціальній сфері, насамперед щодо оплати праці, загальнообов’язкового державного соціального страхування. Проведена на цьому напрямі робота ще не призвела до повного погашення заборгованої заробітної плати в області, розмір  якої становить понад 17 млн. грн.

Не втрачає актуальності нагляд за додержанням законів у паливно-енергетичному комплексі. Заборгованість за спожитий природний газ з початку року збільшилася і становить понад 400 млн. грн.

На прокурорів покладено персональну відповідальність за результативність виконання поставлених завдань.

Останні новини Чернігівщини

Десна (Чернігів) - Колос (Ковалівка) 5:1

Десна (Чернігів) - Колос (Ковалівка) 5:1 07:46

Голи: Будківський, 9, Фаворов, 37, 78 (з пенальті), Старенький, 87, Тотовицький, 90 - Кожушко, 89.

6 липня - Всесвітній день поцілунку

6 липня - Всесвітній день поцілунку 07:31

Цей чудовий і красивий День - Всесвітній День поцілунків, вперше з’явився у Великобританії в кінці XIX століття і носить відповідну назву «World Kissing Day».

15 невибагливих рослин для саду – "посадив і забув" 17:19

Красиві квіти, високі дерева та пишні кущі подобаються не лише затятим садівникам. Завжди приємно пройтися по квітучій і доглянутій ділянці. На жаль, на прополювання, затінення, поливання і вкривання на зиму витрачається багато сил і часу. Міським жителям така розкіш не по кишені.

Насіння чіа: в чому користь і шкода для організму людини

Насіння чіа: в чому користь і шкода для організму людини 17:14

Насіння чіа - це справжній суперфуд і лідер за вмістом нутрієнтів на грам. У чому ж полягає їх користь для чоловіків і для жінок?