Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 8 січня, 00:09:14

Чернігівська область: внаслідок дитячих пустощів з вогнем згоріло дві господарчі будівлі

08.04.2014   07:54

Останнім часом на Чернігівщині зросла кількість пожеж по причині дитячих пустощів з вогнем. Пов’язано це з тим, що з боку батьків відсутній належний контроль за розвагами дітей.

У с. Суличівка Ріпкинського району 7-річний Ярослав, залишений поза увагою дорослих, які були зайняті справами по господарству, вигадав небезпечну гру з сірниками у господарчій будівлі. Повідомлення про пожежу надійшло до районного відділу УДСНС 05 квітня о 17:10. Вогнеборці через 15 хвилин прибули на місце виклику. Пожежу о 17:40 вдалось локалізувати й о 18:40 остаточно ліквідувати. Рятувальники завадили вогню розповсюдитись на поруч розташований житловий будинок та ще одну господарчу будівлю.

На щастя дитина не постраждала. Вогнем знищено господарчу будівлю.


Того ж дня у м. Мена до Служби порятунку "101" о 19:04 надійшло повідомлення про пожежу господарчої будівлі по вул. Свердлова. На місце події прибуло 2 відділення 10-ї державної пожежно-рятувальної частини. Локалізовано пожежу о 19:40, а остаточно ліквідовано о 20:10. Вогонь знищив покрівлю та стіну сараю. Завдяки злагодженим та оперативним діям вогнеборців врятовано матеріальних цінностей на суму понад 100 тис. грн.

Причиною пожежі послужили пустощі з вогнем 8-річного онука господарки.
Рятувальники Державної служби України з надзвичайних ситуацій звертаються до батьків з проханням не залишати дітей без нагляду, навчайте їх правилам безпеки, зберігайте сірники та запальнички в недоступних для них місцях.
 

Останні новини Чернігівщини

Увага! Погіршення погодних умов!

Увага! Погіршення погодних умов! 18:25

Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Чернігівській області попереджає водіїв про значне погіршення погодних умов 7-11 січня 2026 року, що вплине на обстановку на дорогах.

Чернігівський онкоцентр отримав гуманітарну допомогу від міжнародних партнерів 17:19

Засоби гігієни, дезінфекційні та лікарські засоби, а також медичні витратні матеріали передали сьогодні Чернігівському медичному центру сучасної онкології представники Благодійного фонду «Help-Ua». Таку гуманітарну допомогу заклад отримує не вперше.

У Прилуцькій лікарні триває ремонт відділення реабілітації за кошти Enabel 17:18

У реабілітаційному відділенні Прилуцької центральної міської лікарні триває ремонт за кошти Бельгійського агентства з міжнародного співробітництва Enabel.

Хотів отримати «грошову допомогу», натомість втратив понад 92 тисячі гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв

Хотів отримати «грошову допомогу», натомість втратив понад 92 тисячі гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв 13:15

В соцмережах шахраї поширюють фейкові оголошення про оформлення «грошової допомоги». Поліцейські закликають громадян не переходити за подібними посиланнями та не вводити дані своїх банківських карток і паролі нібито для «зарахування грошей».

Інклюзія в дії: ресурсні простори Сновського ліцею 12:45

У закладах освіти області послідовно впроваджуються заходи для розвитку інклюзивного середовища та надання психолого-педагогічної підтримки.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини