Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 3 лютого, 02:36:34

На Чернігівщині співробітники СБУ затримали завідуючого відділенням медичної установи за одержання хабара

07.04.2014   17:01

Співробітники Управління СБ України викрили протиправну діяльність завідуючого відділенням однієї з медичних установ Чернігова, який, зловживаючи службовим становищем, вимагав та одержав неправомірну вигоду. Працівник медустанови вимагав гроші від мешканки одного з районних центрів за оформлення документів щодо надання їй групи інвалідності.

7 квітня ц.р. співробітники СБУ затримали працівника медичного закладу у його службовому кабінеті одразу після одержання 2 тисячі гривень.

За матеріалами УСБУ органами міліції стосовно затриманого здійснюється досудове розслідування в рамках кримінального провадження за ознаками злочину, передбаченого ч.4 ст.368 (одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України. За вчинення такого правопорушення Кримінальний кодекс України передбачає покарання у вигляді позбавлення волі нас строк від 5-ти до 10-ти років.

Шановні громадяни! Нагадуємо, що в Управлінні діє "телефон довіри" — (0462) 676-208, за яким жителі Чернігівщини мають можливість повідомити про факти вимагання коштів та інші корупційні діяння посадових осіб. Інформація, яка надійде за цим номером, обов’язково буде перевірена.

За результатами перевірки згідно з чинним законодавством будуть прийняті відповідні рішення.
 

Останні новини Чернігівщини

Фіктивне навчання для відстрочки: поліція Чернігівщини викрила групу зловмисників, які організували корупційну схему ухилення від мобілізації 17:22

Поліцейські викрили злочинну групу у складі завідувачів навчальних кафедр та викладача одного з вишів у Чернігові, які організували корупційну схему для отримання відстрочки від мобілізації чоловікам призивного віку.

156 немовлят народилося у Чернігові за перший місяць 2026 року

156 немовлят народилося у Чернігові за перший місяць 2026 року 17:19

Протягом січня 2026 року в КНП «Чернігівський пологовий будинок» народилося 156 дітей: 70 хлопчиків та 86 дівчаток.

На Чернігівщині дві прикордонні громади затвердили нові статути

На Чернігівщині дві прикордонні громади затвердили нові статути 17:01

До 1 січня 2027 року всі територіальні громади України мають ухвалити або оновити свої статути відповідно до змін у Законі України «Про місцеве самоврядування в Україні»

Поліція розслідує обставини пожежі в Чернігівському районі 14:40

Вночі 1 лютого до поліції надійшло повідомлення, що у селі Михайло-Коцюбинської селищної громади Чернігівського району в будівлі центру соціальної адаптації сталася пожежа. Вогонь знищив покрівлю та пошкодив стіни.

Віденська класика у Чернігові: оркестр «Філармонія» виступив під дирегуванням Юрія ЯнкаА 14:37

1 лютого 2026 року Чернігівський обласний філармонійний центр приймав особливого гостя.