Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 20 січня, 01:52:32

Засновано Громадське об'єднання "Туристичний клуб Чернігівщини"

07.04.2014   12:42Агенцiя

Відбулися збори ініціативної групи представників туристичної сфери області, які безпосередньо займаються наданням турпослуг на Чернігівщині.

Метою було обговорення ситуації в якій опинилася туристична галузь. Хоча далеко проглядалися якісь перспективи, не можна стверджувати, що туризм в докризові часи процвітав. А той тупик, в якому він опинився зараз, вимагає негайної реакції як держави, так і самих учасників ринку. Тільки шляхом усвідомлення виниклих проблем і об'єднання зусиль для вироблення чіткої стратегії зможуть дати шанс туристичній індустрії залишитися на плаву і дожити до кращих часів.

У своєму просуванні суб'єкти туристичного ринку повинні розраховувати самі на себе, спонсорів та небайдужих. Представникам галузі необхідно хоча б формально об'єднається і виробити спільну стратегію поведінки.

На зборах було вирішено заснувати Громадське об'єднання «Туристичний клуб Чернігівщини» та була обговорена його структура.

Основними напрямками діяльності об'єднання стали:
- Планування та реалізація маркетингових заходів, рекламних компаній;
- Сприяння здійсненню проектів та ідей в туристичній сфері області;
- Спільне вирішення проблем, які заважають ефективному розвитку туризму;
- Створення умов для продуктивної співпраці держави та бізнесу;
- Координація між учасниками турклубу дій, спрямованих на реалізацію заходів, спрямованих на розвиток туристичної сфери Чернігівщини.

Серед найближчих планів, які реалізовуватимуться силами учасників турклубу - організація прес-туру для представників всеукраїнських ЗМІ та проведення екологічного сплаву на байдарках по р. Десна з метою збирання сміття в місцях масового відпочинку туристів.

Запрошуємо бажаючих приєднатися до цього руху, а також спонсорів, готових фінансово підтримати заходи.

Для отримання більш детальної інформації, а також для внесення пропозицій можна звертатися за тел.: 067764 93 15 E-mail: tour-club@ukr.net
 

Останні новини Чернігівщини

Вчинення розбійного нападу на ювелірний магазин в м. Прилуки

Вчинення розбійного нападу на ювелірний магазин в м. Прилуки 16:45

Прилуцькою окружною прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні, розпочатого за фактом розбійного нападу на ювелірний магазин, розташованого у м. Прилуки, яке мало місце 18 січня 2022 року.

Ліки за програмою єПідтримка можна буде придбати з 24 січня

Ліки за програмою єПідтримка можна буде придбати з 24 січня 13:54

Кабмін ухвалив постанову, яка розширює дію програми єПідтримка на лікарські засоби. Так, з 24 січня українці, старші 60 років, зможуть витратити 1000 грн, отримані у межах програми єПідтримка за вакцинацію від COVID-19, на придбання ліків в аптеках.

Про стан проїзду на 19 січня

Про стан проїзду на 19 січня 13:36

Минулої доби на Чернігівщині спостерігались складні погодні умови - мороз, сніг, ожеледиця, місцями через боковий вітер з полів утворювались перемети та була обмежена видимість.

На Чернігівщині середній розмір допомоги по вагітності та пологах склав 34,1 тис. грн

На Чернігівщині середній розмір допомоги по вагітності та пологах склав 34,1 тис. грн 12:26

2 187 працюючих жінок (застрахованих осіб) Чернігівщини знаходились у декретній відпустці упродовж 2021 року.

 Замах на викрадення дитини - до 3 років за гратами засуджено чоловіка

Замах на викрадення дитини - до 3 років за гратами засуджено чоловіка 12:00

Ювенальний прокурор Офісу Генерального прокурора відстояв у Верховному Суді позицію щодо призначення покарання чоловіку, який намагався викрасти 8-річну дівчинку (ч.3 ст. 15, ч. 2 ст.146 КК України).