Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 10 грудня, 17:22:37

Маршрутки на Київ знову дорожчають?

07.04.2014   08:14Агенцiя

Починаючи з понеділка, 7 квітня, вартість проїзду в автобусах, які курсують за маршрутом Київ - Чернігів, вартість проїзду становитиме 60 гривень.

Про це стало відомо з оголошення, яке було розміщено в одному з автобусів. 

Інформацію подтврділ і водій автобуса під час збору плати за проїзд.

Обгрунтуванням, написаним в оголошенні, як і раніше, є подорожчання палива і супутніх витратних матеріалів.

Нагадаємо так само що останній раз ціна на проїзд в автобусах даного напрямку піднімалася майже рік тому 01.05.2013.

Тоді вартість проїзду підвищили з 40 грн. до 50 грн. т.е як і сейчас на 10 гривень.

Останні новини Чернігівщини

Уряд працює, щоб переспрямувати більше електроенергії для потреб побутових споживачів

Уряд працює, щоб переспрямувати більше електроенергії для потреб побутових споживачів 12:57

Триває підготовка низки рішень Уряду, щоб перерозподілити споживання електроенергії і спрямувати її для побутових споживачів.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:57

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 2 пожежі. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.

У Чернігові можна отримати послугу безкоштовного протезування за державною програмою 12:55

Безоплатна програма протезування доступна як для військових, так і для цивільних.

Напав та стріляв по цивільним – судитимуть військовослужбовця рф

Напав та стріляв по цивільним – судитимуть військовослужбовця рф 12:53

Прокурорами Козелецької окружної прокуратури у порядку спеціального досудового розслідування направлено до суду обвинувальний акт стосовно військовослужбовця зс рф за фактом порушення законів та звичаїв війни (ч. 1 ст. 438 КК України).

Ветеран поліції Чернігівщини Антон Душко виборов призові місця на мультиспортивних ветеранських змаганнях «ГАРТ» 09:36

Днями у столиці відбулися змагання, які об’єднали майже півтисячі ветеранів та ветеранок з усієї країни. Учасники змагалися в таких дисциплінах, як: баскетбол і регбі на кріслах колісних, волейбол сидячи, стрільба з лука, веслування на тренажері та плавання.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини