Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 17 лютого, 23:28:03

Робота ДАІ

30.12.2011   09:30Агенцiя

З початку грудня 2011 року на території Чернігівської області зареєстровано 56 дорожньо-транспортних пригод, в яких 8 осіб загинуло та 63 отримали тілесні ушкодження.

Патруль ДПС

Патруль ДПС

Працівниками ДАІ під час нагляду за дорожнім рухом виявлено 1981 порушення Правил дорожнього руху.

За керування транспортними засобами в нетверезому стані працівниками ДАІ виявлено 601 порушення; перевищення встановленої швидкості руху – 123 порушення; обгін – 14 порушень; зупинка або стоянка в забороненому місці – 186 порушень; створення аварійної обстановки – 6 порушень; 16 порушень правил проїзду перехресть; 7 порушень проїзду залізничних переїздів на заборонений сигнал світлофора; 50 протоколів за ненадання переваги у русі пішоходам на пішохідних переходах.

На всіх водіїв - порушників складені адміністративні протоколи.

Головними причининами дорожньо – транспортних пригод є керування транспортними засобами водіями в стані алкогольного сп’яніння та перевищення безпечної швидкості руху.

Шановні учасники дорожнього руху! Будьте уважними на дорозі та дотримуйтесь правил дорожнього руху.


Прес-служба відділу Державтоінспекції в Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

“Сіверські клейноди”: “Незламна пісня України” 14:48

“Незламну пісню України” виконали для глядачів артисти Академічного ансамблю пісні і танцю “Сіверські клейноди” на чолі із Андрієм Лоєвцем. 15 лютого 2025 року ансамбль представив нову програму “Незламна пісня України” на сцені Чернігівського обласного філармонійного центру.

Громадське об'єднання “Спілка ініціатив Чернігівщини” закликає міську владу Чернігова переглянути підхід до фінансування громадських організацій

Громадське об'єднання “Спілка ініціатив Чернігівщини” закликає міську владу Чернігова переглянути підхід до фінансування громадських організацій 12:56

Представники Громадське об'єднання “Спілка ініціатив Чернігівщини” напередодні 44 сесії Чернігівської міської ради звернулися до начальника міської воєнної адміністрації Дмитра Брижинського, заступника Чернігівського міського голови Віктора Геращенка та депутатів міської ради із закликом переглянути підхід до підтримки громадських організацій та ухвалення відповідних програм.

У Чернігові поліцейські «по гарячих слідах» затримали крадія 12:31

Правоохоронці встановили особу зловмисника, який викрав з гаража електроінструменти та намагався втекти. Фігуранту оголошено про підозру.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:08

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення та 5 пожеж.

У Чернігівському районі поліція затримала підозрюваного у вбивстві власного батька 09:56

Поліцейські відділення №3 (м. Городня) Чернігівського райуправління поліції встановили причетність 37-річного мешканця одного з сіл Городнянської громади до вбивства свого 61-річного батька. Затриманому повідомили про підозру у злочині та помістили його під варту.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини