На Чернігівщині затримали росіянина, який мав військовий квиток та досвід у чеченській війні
Останнім часом у пунктах пропуску співробітники Держприкордонслужби виявили чималу кількість громадян Росії, які намагалися потрапити на територію нашої країни для участі у заходах дестабілізаційного характеру. Інколи такі порушники з’являються і на «зеленій» ділянці кордону.

Так, учора на ділянці відповідальності відділу «Гірськ» прикордонники Чернігівського загону затримали жителя Білгородської області. Правопорушника виявили після спрацювання сигналізаційного пристрою. Невідомий прямував у напрямку села Сеньківка, оминаючи пункт пропуску.
Затриманий паспорта при собі не мав, натомість надав військовий квиток. Також стало відомо, що чоловік є жителем Бєлгородської області і в минулому брав участь у чеченській кампанії. На даний час 34-річного росіянина доставлено в прикордонний підрозділ для складання процесуальних документів та з’ясування всіх обставин правопорушення.
Нагадаємо, що нещодавно на «зеленому» кордоні прикордонники Донецького загону затримали 28-річного громадянина Росії. Чоловік, що неодноразово відбував покарання в місцях позбавлення волі на території Росії за незаконне зберігання наркотиків та крадіжку, зізнався, що їхав у Донецьк для участі у проведені масових мітингів на підтримку Росії.
Державна прикордонна служба України
Останні новини Чернігівщини

4 липня цей день в Україні і світі 07:48
ДЕНЬ 1227 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 1227 RUSSIAN AGRESSION

Судитимуть браконьєра, який незаконно вполював лося на Прилуччині 16:39
Прокурорами Прилуцької окружної прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт стосовно жителя міста Прилуки за фактом вчинення незаконного полювання на звірів, які занесені до Червоної книги України (ч. 1 ст. 248 КК України).

ТОП-10 найзатребуваніших вакансій від місцевих роботодавців 16:36
Робота є. Зокрема, й на Чернігівщині. Наразі у базі даних обласної служби зайнятості налічується 1924 вакансії.

Правоохоронці підвели підсумки роботи 1 півріччя 2025 року протидії злочинності у бюджетній сфері Чернігівщини 16:33
Сьогодні в Чернігівській обласній прокуратурі відбулась робоча нарада з керівниками правоохоронних органів регіону. На нараді були присутні керівник Чернігівської обласної прокуратури Станіслав Гущесов, начальник Головного управління Національної поліції в Чернігівській області Іван Іщенко та начальник Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області Олександр Кондрашов.

Олена Шуляк: Антикорупція, цифровізація, ринок землі – головні реформи протягом останніх років 16:31
У нещодавньому інтерв’ю "Вокс Україна" очільниця "Слуги Народу" та народна депутатка Олена Шуляк зазначила, що, на її переконання, найбільш відчутні результати команда влади, зокрема й партія "Слуга Народу", демонструє в трьох напрямах реформування держави: розвитку антикорупційної інфраструктури, цифровій трансформації та впровадженні земельної реформи.