Дозволи тепер видаватимуть не у Козельці, а у селищі Скиток
З 2 квітня пункт видачі дозволів "Козелець" припиняє свою роботу
Пункт видачі дозволів «Козелець» з 2 квітня припиняє роботу з оформлення та видачі перевізникам дозволів на поїздку територіями іноземних держав.
Водночас для оптимізації процесу видачі дозвільних документів українським перевізникам з 2 квітня відкривається пункт «Нові Яриловичі», який знаходиться за адресою: 15013, Чернігівська область, Ріпкинський район, с. Скиток, ПАС-34 (209 км автомобільної дороги М01 Київ-Чернігів-Нові Яриловичі).
Державна інспекція України з безпеки на наземному транспорті просить міжнародних автомобільних перевізників взяти до уваги зазначену інформацію.
http://jurliga.ligazakon.ua/
Останні новини Чернігівщини
7 січня: цей день в Україні і світі 08:56
День 1414 Російська агресія - Day 1414 Russian aggression
Засуджено п’ятьох учасників ОЗГ, які налагодили виготовлення психотропів у власній лабораторії на Чернігівщині 12:46
Засуджено організовану наркогрупу за виготовлення, збут психотропів і легалізацію коштів.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:45
Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 8 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.
Ветеранська політика: підсумки роботи за 2025 рік 11:24
У Чернігівській області за минулий рік 57 ветеранів отримали можливість придбати житло завдяки державній підтримці. 26 із них зустріли Новий рік у нових оселях.
Вимога щодо обов’язкового використання платіжних терміналів для певних категорій торговців відтермінована 10:58
Відтерміновано строки обов’язкового забезпечення безготівкових розрахунків, у тому числі через електронні платіжні засоби, застосунки та платіжні пристрої, для окремих торговців.