Ліки нашпиговані наркотиками виявлено в передачі засудженому Менської виправної колонії № 91 Чернігівської області
Завдяки пильній роботі та професіоналізму співробітників Менської виправної колонії № 91 управління Державної пенітенціарної служби України в Чернігівській області було недопущено потрапляння наркотичних речовин у зону, що охороняється.
Під час видачі поштової посилки, яка надійшла засудженому, в тубах медичних препаратів, а саме в протигрибковому засобі «Клотримазол» та протизапальному дезінфікуючому засобі «Бальзамічний лінімент» було виявлено та вилучено 2 згортки з порошкоподібною речовиною білого кольору попередньо загорнуті в поліетиленову плівку та огорнуті скотчем.
Вилучені речовини направлено до науково-дослідного експертно-криміналістичного центру при УМВС України в Чернігівській області для проведення експертизи.
Окрім цього, в Прилуцькій виховній колонії, під час отримання посилки, в сухому дезодаранті OLD SPICE було виявлено та вилучено гроші в сумі 200 грн.
За фактом вилучення грошей проводиться службова перевірка.
Прес-служба управління ДПтС України в Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Утвердження української національної та громадянської ідентичності: на чому фокусується Чернігівщина 16:21
Перше цього року засідання Координаційної ради з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності провів днями заступник голови ОДА Іван Ващенко.
«Іноді люди просто не знають, з чого почати»: як працює фахівчиня із супроводу ветеранів та ветеранок Світлана Улянченко на Чернігівщині 15:40
Повернення з фронту — це початок нового етапу, у якому поруч із відновленням життя з’являється багато практичних питань: оформлення документів, отримання статусу, доступ до лікування, соціальних гарантій і виплат.
Як на Чернігівщині впроваджують реформу шкільного харчування 15:17
На Чернігівщині триває активна фаза впровадження обласної програми реалізації Стратегії реформування системи шкільного харчування на період до 2027 року, ініційованої Першою леді Оленою Зеленською
На Прилуччині поліцейські вилучили у зловмисника масштабні схрони з арсеналом зброї, боєприпасів та вибухівки 14:37
Оперативники та слідчі Прилуцького районного відділу поліції спільно з колегами управління карного розшуку та співробітниками відділу оперативно-пошукової роботи Північно-Центрального міжрегіонального управління Міністерства Юстиції викрили місцевого мешканця, причетного до незаконного обігу боєприпасів, та вилучили із трьох облаштованих ним схронів значний арсенал зброї: ящики з набоями до автоматичної зброї, гранатомети та тротилові шашки.
Від бізнесу до екології: про ключові напрямки соціально-економічного розвитку Чернігівщини – з профільним міністром 14:06
Економічні потреби регіону, працевлаштування ветеранів, агропромисловість, природоохоронні заходи – ключові теми робочої зустрічі команди ОВА з Олексієм Соболевим, міністром економіки, довкілля та сільського господарства України.