Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 19 березня, 05:55:57

Міліція вилучила у жителя Бахмача маріхуани на 40 тисяч гривень

03.04.2014   07:50

Правоохоронці задокументували злочинну діяльність жителя райцентру, який не тільки сам курив марихуану, а й збував її всім охочим.

До працівників сектору боротьби з незаконним обігом наркотиків Бахмацького райвідділу міліції надійшла оперативна інформація, 34-річний бахмачанин продає наркотичні речовини місцевим жителям.

Господар не належав до неблагополучної категорії громадян, не мав проблем із законом, навпаки - має сім'ю та виховує малолітню дитину.

Після збору необхідної доказової бази в помешканні зловмисника був проведений санкціонований обшук. В результаті нього правоохоронці виявили та вилучили близько 2 кг коноплі та пристрій для її вживання.

Дане повідомлення занесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань та відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст. 309 Кримінального кодексу України (незаконне зберігання наркотичних речовин), що карається позбавленням волі на строк від трьох років. Слідство триває.
 

Останні новини Чернігівщини

НМТ 2026: реєстрація, етапи та дати проведення – на брифінгу в ОВА 17:06

П’ятого березня стартувала реєстрація для участі в основних сесіях національного мультипредметного тесту (НМТ), яка триватиме до другого квітня. Про ключові аспекти цьогорічного тестування сьогодні на брифінгу в медіацентрі ОВА розповів начальник Управління освіти і науки Чернігівської ОДА Юрій Музика.

Досягнення чернігівських школярів на обласному та всеукраїнському рівнях 17:02

Учні та учениці закладів освіти Чернігова здобули 19 перемог в обласному етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад та 17 перемог у конкурсі-захисті Малої академії наук, а також уже мають перші досягнення на всеукраїнському рівні. Про це інформує начальник управління освіти Чернігівської міської ради Василь Білогура.

Організували незаконний виїзд чоловіка за кордон: повідомлено про підозру двом жителям Чернігівщини

Організували незаконний виїзд чоловіка за кордон: повідомлено про підозру двом жителям Чернігівщини 17:01

За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру двом жителям Чернігівського району в організації незаконного переправлення військовозабов’язаного через державний кордон України, вчиненому за попередньою змовою групою осіб.

Безбар’єрне укриття: у Прилуцькому НРЦ відремонтовано укриття міжнародною гуманітарною організацією GER³

Безбар’єрне укриття: у Прилуцькому НРЦ відремонтовано укриття міжнародною гуманітарною організацією GER³ 10:16

Безпека дітей у закладах освіти є важливою умовою організації освітнього середовища, що забезпечує збереження безперервності освітнього процесу.

Працівника КП «Теплокомуненерго» відзначено Подякою Прем’єр-міністра України 10:11

Начальника цеху КП «Теплокомуненерго» Руслана Гончаренка відзначено Подякою Прем’єр-міністра України. Він увійшов до числа 44 фахівців із Донецької, Херсонської, Чернігівської, Вінницької та Одеської областей, а також столиці, яких нагородили за роботу із забезпечення життєдіяльності громад в умовах повномасштабної російсько-української війни.