Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 30 квітня, 00:06:39

"5 канал" заявляє про зникнення знімальної групи поблизу російського кордону на Чернігівщині

02.04.2014   16:12Агенцiя

Журналіст 5-го каналу Олег Криштопа, оператор Орест Пона, водій Тарас Шевченко зникли на території Росії.

За інформацією 5 каналу, вони перетнули російський кордон в районі села Сеньківка об 11:27. Близько 12:30 Олег подзвонив своїй дівчині і повідомив про затримання росіянами, які повідомили йому, що він "персона нон-грата" в РФ.

Олег за редакційним завданням поїхав на україно-російський кордон в Чернігівській області в районі населеного пункту Семенівка та російського Клімово знімати російські танки. Зараз з Олегом та іншими членами знімальної групи зв'язок відсутній.

Посольство України в РФ з'ясовує причини інциденту з затриманням групи, повідомив речник МЗС України Євген Перебийніс.

Нагадаємо, що під час революції "тітушки" спалили Олегові машину.


http://www.5.ua/ukrajina/suspilstvo/item/377762-znimalna-hrupa-5-ho-kanalu-znykla-poblyzu-rosiiskoho-kordonu

Останні новини Чернігівщини

Історичний тріумф українських шахістів у Чорногорії!

Історичний тріумф українських шахістів у Чорногорії! 15:09

Історичний тріумф українських шахістів у Чорногорії!

Надзвичайні події в області за останню добу 10:07

Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 2 пожежі.

“Jazz-Куліса” до Міжнародного дня джазу 09:13

В останній день квітня світова спільнота відзначає Міжнародний день джазу. У межах творчого проєкту Чернігівського обласного філармонійного центру “Jazz-Куліса” джаз-бенд “BissQuit” 28 квітня 2026 року представив глядачам яскраву і видовищну концертну програму, присвячену цьому дню.

Поліція розслідує кримінальне провадження за фактом жорстокого поводження з твариною в Чернігові 09:10

28 квітня до поліції надійшло повідомлення про те, що в одному з мікрорайонів Чернігова виявлено вбиту собаку.

 Із візитом на Чернігівщині – делегація австрійських парламентарів і дипломатів

Із візитом на Чернігівщині – делегація австрійських парламентарів і дипломатів 09:09

Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів зустріч із австрійськими парламентарями і дипломатами. У складі делегації – представники різних політичних сил, а також – посольства. Гості відвідали Ягідне. Показали їм і наслідки російських ударів по Чернігову.