Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 17 листопада, 18:38:12

Ефективність контролю за використанням бюджетних коштів потребує радикального покращення

02.04.2014   09:46

На прорахунки в роботі контролюючих органів щодо додержання законності у використанні бюджетних коштів було вказано вході розширеного засідання колегії прокуратури області.

Зокрема, як зазначила начальник управління захисту інтересів громадян і держави у суді прокуратури області Лілія Федорченко, проведена Державною фінансовою інспекцією в області робота не сприяла повній реалізації поставлених державою завдань.

Установлено, що із виявлених ДФІ в області фінансових порушень у 2013 році на загальну суму 58 млн. грн. (із них незаконні витрати – 35 млн. грн.), через пропущений строк позовної давності та відсутність механізму відшкодування коштів не вжито заходів до стягнення майже 10 млн. грн. (17%).

По 4 млн. грн. визнано дії фінансової інспекції протиправними, нараховані збитки скасовано судом.

Із 10 млн. грн., з якими фінінспекція звернулася до суду задоволено лише 3 млн. грн.
Із 4 млн. грн. по матеріалах, які надіслано до органів прокуратури (12 матеріалів), підставними для пред’явлення позовів визнано тільки 5 на суму усього 178 тис. грн.
По 22 млн. грн. за матеріалами ревізій, надісланих до правоохоронних органів (63 ревізії) усунуто порушень лише на суму 4 млн. грн. (15%). По закритих кримінальних провадженнях не підтверджено збитків суму майже 11 млн. грн.

Таким чином із 58 млн. грн., про які установа відзвітувалася перед вищестоящим міністерством та розголосила про свою роботу у пресі, менше половини цієї суми реально надійшло до бюджету.

У той же час при наявності контролюючого органу прокурорами самостійно виявлено порушень у бюджетній сфері та заявлено до суду 20 позовів на суму 1,7 млн. грн.

Останні новини Чернігівщини

Гороскоп на тиждень з 18 по 24 листопада

Гороскоп на тиждень з 18 по 24 листопада 18:30

Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на наступний тиждень 18-24 листопада 2019 року

17 листопада - День працівників сільського господарства України

17 листопада - День працівників сільського господарства України 09:44

Свято День працівників сільського господарства в Україні або День аграрія відзначається в листопаді. Засновано в 1993 році. Святкові заходи включають вшанування працівників сільського господарства і всього агропромислового комплексу.

17 листопада - Міжнародний день студентів

17 листопада - Міжнародний день студентів 09:43

Студенти - це один із самих прогресивних верств суспільства в усі часи. Їх сміливість і відвага до постійного втілення новаторських ідей, тяга до справжніх ідеалів свободи не раз ставала взірцем до загального наслідування, надихаючи інших і виступаючи прикладом для майбутніх поколінь.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини