Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 17 листопада, 18:31:17

Через державний кордон не пропущено 89 осіб, з яких 47 – потенційні незаконні мігранти

31.03.2014   17:13Агенцiя

Кордон за тиждень

Протягом тижня обстановка на державному кордоні України в межах Чернігівщини залишалася стабільною та контрольованою. Державний кордон охороняється посилено, в пунктах пропуску через державний кордон здійснюється посилений прикордонний контроль. 

Персоналом прикордонного загону забезпечено недоторканість державного кордону України, безперебійну роботу всіх пунктів пропуску та належну безпеку осіб, що перетинають державний кордон.

За минулий тиждень, з 17 по 31 березня 2014 року, на Чернігівщині через державний кордон України у встановленому порядку пропущено 42 тис. осіб та 8,5 тис. транспортних засобів, таким чином зафіксовано зменшення пасажирського потоку на 1 тисячу осіб у порівнянні з позаминулим тижнем. Затримано 5 порушників державного кордону.

До адміністративної відповідальності притягнуто 20 осіб, на яких накладено штрафів на суму 5984 гривень.

Через державний кордон не пропущено 89 осіб, з яких 47 – потенційні незаконні мігранти. Серед не пропущених є також 35 громадян Російської Федерації, які не змогли підтвердити мету своєї поїздки до України або не мали відповідного фінансового забезпечення свого перебування.

За минулу добу через державний кордон України у встановленому порядку пропущено 8 тис. осіб та 1,5 тис. транспортних засобів. Затримано 2 порушників державного кордону.

Через державний кордон не пропущено 12 осіб, з яких 1– потенційний незаконний мігрант. До України не пропущено 5 громадян Російської Федерації, які не мали відповідного фінансового забезпечення свого перебування в Україні.


Помічник начальника прикордонного загону - начальник прес-служби підполковник О.В.Дудко

 

Останні новини Чернігівщини

Гороскоп на тиждень з 18 по 24 листопада

Гороскоп на тиждень з 18 по 24 листопада 18:30

Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на наступний тиждень 18-24 листопада 2019 року

17 листопада - День працівників сільського господарства України

17 листопада - День працівників сільського господарства України 09:44

Свято День працівників сільського господарства в Україні або День аграрія відзначається в листопаді. Засновано в 1993 році. Святкові заходи включають вшанування працівників сільського господарства і всього агропромислового комплексу.

17 листопада - Міжнародний день студентів

17 листопада - Міжнародний день студентів 09:43

Студенти - це один із самих прогресивних верств суспільства в усі часи. Їх сміливість і відвага до постійного втілення новаторських ідей, тяга до справжніх ідеалів свободи не раз ставала взірцем до загального наслідування, надихаючи інших і виступаючи прикладом для майбутніх поколінь.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини