Начальник УМВС провів перший особистий прийом громадян
Реалізація вимог Закону України «Про звернення громадян» постійно перебуває в полі зору Управління МВС України в Чернігівській області.
Виконуючий обов'язки начальника УМВС України в Чернігівській області генерал-майор міліції Олег Демченко запрошує на особистий прийом громадян до обласного управління міліції (м. Чернігів, проспект Перемоги, 74) щосереди з 15-ї до 17-ї години.
На перший прийом до очільника УМВС записалися 7 відвідувачів, які прийшли до головного міліціонера області зі своїми невирішеними проблемами, а подекуди і скаргами.
Серед питань, що порушували громадяни у своїх зверненнях, переважали соціально-побутові проблеми, повідомлення про скоєні злочини, в тому числі й про посадові, а також різні аспекти діяльності органів внутрішніх справ, щодо дій або бездіяльності працівників міліції тощо.
Олег Демченко тут же давав доручення відповідним службам про належне реагування, усунення недоліків у роботі чи проведення службових розслідувань.
Про належний рівень роботи зі зверненнями громадян та їх особистого прийому свідчить статистика. Так, протягом минулого року загальна кількість звернень, що надійшли до органів та підрозділів міліції області, становила 19400, з яких 11063 особи побували на особистому прийомі в міліцейських керівників різного рівня. З них 674 - на прийомі в керівництва обласного управління внутрішніх справ.
Для покращення стану взаємодії міліції з населенням у боротьбі з корупційними та іншими протиправними діями, забезпечення захисту прав і свобод громадян, а також з метою зміцнення законності в діяльності органів і підрозділів внутрішніх справ у відділі документального забезпечення УМВС України в Чернігівській області функціонує «телефон довіри» за номером 619-102. Кожен бажаючий сюди може телефонувати з 9-ї до 18-ї години. Дзвінки приймає співробітник відділу. З усією інформацією, що надходить на цей «телефон довіри», знайомиться особисто начальник УМВС і контролює вжиття відповідних заходів.
Найближчим часом Олег Демченко планує провести особистий прийом громадян у Ніжині (9 квітня) та Прилуках (14 травня), про що буде повідомлено додатково.
Останні новини Чернігівщини
«Стійке населення»: Фонд «Партнерство за сильну Україну» реалізовуватиме на Чернігівщині нову ініціативу 12:10
До жовтня 2027 року на Чернігівщині триватиме впровадження ІІ фази програми «Партнерство за сильну Україну». Йдеться, зокрема, про швидке реагування на надзвичайні ситуації, відновлення соціальної інфраструктури, стабільну роботу підприємств житлово-комунального господарства та підтримку економічної стійкості.
російські дрони атакували державні установи на Чернігівщині 12:08
Сьогодні вранці російські дрони атакували Прилуцьку міську раду та податкову у Новгород-Сіверському.
Надзвичайні події в області за останню добу 12:01
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 3 пожежі.
Чернігівські стрільці вибороли низку нагород на чемпіонаті України у Львові 11:58
З 30 березня до 04 квітня у Львові відбувся чемпіонат України зі стрільби кульової серед спортсменів 2006 року народження та молодших.
Дві срібні нагороди Олександра Лісогора на Континентальному кубку SLAVIC CUP у Словаччині 11:57
З 28 до 29 березня у Словаччині відбувся Континентальний кубок з лижних гонок SLAVIC CUP (міжнародні змагання FIS).