Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 28 листопада, 17:32:10

Чернігівці готуються дати відсіч ймовірному агресору. ВІДЕО

31.03.2014   09:31Агенцiя

“Автомат – не розкіш, а засіб самозахисту”, — так можна перефразувати відомий вислів у ситуації, коли ще вчора братній сусід демонструє військову міць у ста кілометрах від Чернігова.

Кожен бажаючий чернігівець, хто цього сонячного дня прогулювався центральною алеєю міста, міг перевірити свої навички поводження з автоматом.

Не були виключенням і гонорові чернігівські пані, які довели, що у разі потреби здатні вправно володіти не лише кухонним приладдям.

Також мешканцям нагадали про прийоми надання першої медичної допомоги, продемонстрували комплектацію аптечки під час екстремальних подій.

Організатором цієї військово-патріотичої акції виступив чернігівець Олег Жук, якому надали допомогу об’єднання «Народна Самооборона», політична партія «Правий Сектор», громадська організація «Апельсин», Штаб Національного спротиву та народний депутат Валерій Дубіль.


Alex Iasenchuk

 

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:44

Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 2 пожежі.

На Чернігівщині розроблять обласну Стратегію з контролю над тютюном на 2025-2026 роки 12:21

Питання її впровадження ініціював Олександр Чепурний, гендиректор Обласного центру контролю та профілактики хвороб МОЗ України, на черговому засіданні регіональної координаційної ради з питань громадського здоров’я.

На Новгород-Сіверщині поліцейські відсторонили від керування нетверезих водіїв, рівень алкоголю в крові яких значно перевищував допустиму норму 11:41

Поліцейські Новгород-Сіверського райвідділу поліції виявили трьох водіїв, які керували транспортними засобами у стані алкогольного сп’яніння.

Ялинки на центральній площі Чернігова цьогоріч не буде 11:19

У Чернігові цього року не встановлюватимуть ялинку на центральній площі, а разом із нею — «казкове містечко», фуд-зону та інші святкові елементи.

Понад 300 тисяч гривень збитків: поліція Чернігівщини повідомила інженеру технічного нагляду про підозру в службовій недбалості 10:48

Слідчі слідчого управління поліції Чернігівщини за оперативного супроводу співробітників обласного управління стратегічних розслідувань та під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури викрили 63-річного посадовця у неналежному виконанні службових обов'язків.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини