Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 22 листопада, 16:23:45

Прокурор Чернігівської області Володимир Стеценко: "Суспільство вимагає безкомпромісної боротьби з корупцією"

31.03.2014   07:50

Про активізацію боротьби з корупцією та шляхи протидії її проявам йшлося на розширеній оперативній нараді при прокурорі області.

В нараді взяли участь голова Чернігівської обласної державної адміністрації та керівники правоохоронних відомств.

Як зазначив прокурор області Володимир Стеценко, сьогодні одним з головних пріоритетів у діяльності правоохоронців має стати вжиття максимальних заходів до очищення суспільства від корупції.

Незважаючи на певні зрушення упродовж минулого та перших місяців поточного року у сфері протидії корупції, зокрема протягом минулого року направлено до суду обвинувальні акти у 34 провадженнях стосовно осіб, які вчинили корупційні злочини, що у півтора рази більше ніж у 2012 році (22 кримінальні справи), боротьба з корупцією області не була достатньо ефективною.

Наприклад, поточного року до кримінальної відповідальності не притягнуто жодного державного службовця 3 категорії (у 2013 р. — 1) та жодної посадової особи місцевого самоврядування цієї категорії. У переважній більшості закінчених кримінальним розслідуванням кримінальних проваджень до відповідальності притягнуто осіб, які отримали неправомірну вигоду у розмірі не більше 3-5 тис грн.

Разом з тим в Україні в останні роки сформувалася справжня корумпована система на всіх рівнях влади, особливо на вищих її щабелях, що зрештою і викликало народний супротив.

Учасники наради прийняли рішення про необхідність змін підходів до своєї роботи і безумовного руйнування злочинних схем. Реалізація цього завдання в першу чергу вимагає кадрових змін та підвищення вимог до ефективності роботи правоохоронних органів у боротьбі з корупцією.

В ході наради було визначено першочергові спільні заходи щодо посилення боротьби із злочинністю в органах влади та очищення суспільства від проявів корупції.
 

Останні новини Чернігівщини

Там де на зупинках

Там де на зупинках "плюс новий павільйон", має бути "мінус торговий кіоск", - Чернігівський міський голова 16:01

Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко поставив вимогу при встановленні на зупинках громадського транспорту нових зупинкових павільйонів єдиного зразка і оновленні цих майданчиків максимально працювати над тим, щоби старі торгові кіоски звідти саме прибиралися, а не переставлялися вбік.

Андрій Прокопенко зустрівся із сім’ями загиблих бійців

Андрій Прокопенко зустрівся із сім’ями загиблих бійців 15:54

21 листопада, голова Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко зустрівся із родинами загиблих на війні воїнів, об’єднаних в громадську організацію «Єдина родина Чернігівщини».

Протягом тижня у порушників вилучено 71 кг незаконно добутих водних біоресурсів та 34 од. заборонених знарядь лову

Протягом тижня у порушників вилучено 71 кг незаконно добутих водних біоресурсів та 34 од. заборонених знарядь лову 15:44

За період з 14 по 21 листопада Чернігівським рибоохоронним патрулем зафіксовано 33 порушення Правил рибальства.

Пройшов перший етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності WorldSkills Ukraine

Пройшов перший етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності WorldSkills Ukraine 15:32

20 листопада в ДПТНЗ «ЧВПУ» пройшов перший етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності WorldSkills Ukraine з компетенції – слюсарні роботи.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 15:24

Протягом останньої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.