Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 17 березня, 04:03:21

На Чернігівщині обурені жінки штурмують військові частини, вимагаючи відпустити чоловіків додому

29.03.2014   12:20Агенцiя

У багатьох мобілізованих проблеми зі здоров'ям.

Жінки вирішили брати військові частини штурмом військові частини в Чернігівській області масово штурмують жінки, чиїх чоловіків в прискореному порядку мобілізували на військові збори, йдеться в сюжеті ТСН. 19.30.

Жінки нарікають, що чоловіків призвали без належного медобстеження, тому багато з них хворі та мали би знаходитися вдома. Тим паче, скажуть знервовані дружини та матері, відпускали близьких на 10 діб, а тепер збори продовжили до 45 діб.

По мірі того, як ситуація нагнітається до обурених жінок виходить командир військової частини, та пояснює, що в воєнкоматах їх марно запевняли, що термін перепідготовки мине швидко. За словами командира, чоловіки тут не граються, а проходять мобілізаційну підготовку.

 Читайте також: Українські армійці готуються до партизанщини і просять допомогти їм шкарпетками


Тим, в кого дійсно є проблеми зі здоров'ям, офіцер радить написати рапорти. Одразу ж після цього кілька десятків молодих юнаків та чоловіків, пославшись на погане самопочуття, просяться додому, але більшість хлопців лишаються в частині та говорять, що Батьківщині не зрадять.

Нагадаємо, що раніше прем'єр-міністр Арсеній Яценюк доручив якнайшвидше профінансувати додаткову мобілізацію.


http://tsn.ua/ukrayina/na-chernigivschini-obureni-zhinki-shturmuyut-viyskovi-chastini-vimagayuchi-vidpustiti-cholovikiv-dodomu-342555.html
 

Останні новини Чернігівщини

Ветеран війни з Прилуччини повернувся до роботи завдяки підтримці служби зайнятості

Ветеран війни з Прилуччини повернувся до роботи завдяки підтримці служби зайнятості 14:10

Після демобілізації з лав ЗСУ та повернення до цивільного життя ветеран війни з Прилуччини Валентин Соляник отримав нову можливість для професійної реалізації. Знайти роботу йому допомогли фахівці служби зайнятості у співпраці з місцевим роботодавцем.

Поліцейські Чернігівщини викрили групу зловмисників, які у СІЗО налагодили шахрайську схему заволодіння грошовими коштами громадян

Поліцейські Чернігівщини викрили групу зловмисників, які у СІЗО налагодили шахрайську схему заволодіння грошовими коштами громадян 13:06

Слідчі поліції Чернігівської області за оперативного супроводу обласного управління стратегічних розслідувань, відділу протидії кіберзлочинності, співробітників Державної установи «Чернігівський слідчий ізолятор» та СБУ, під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури припинили діяльність злочинного угрупування, яке налагодило шахрайську схему із заволодіння грошима громадян.

У січні-лютому 2026 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 1,9 мільярдів гривень податків та зборів 12:36

У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-лютий 2026 року надійшло 1,9 млрд грн від сплати податків і зборів.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:03

Протягом минулої доби зареєстровано 14 небезпечних подій, а саме: 14 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.

16 березня: цей день в Україні і світі

16 березня: цей день в Україні і світі 08:17

День 1482 Російська агресія - Day 1482 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини