Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 29 червня, 04:57:21

Прокуратурою виявлені порушення в роботі чернігівського підрозділу ДАІ

29.03.2014   08:28

Прокуратурою міста Чернігова проведено перевірку ВДАІ ЧМВ УМВС України в Чернігівській області в частині здійснення функцій контролю дотримання вимог законодавства про дорожній рух.

Виявлено практику проведення перевірок суб’єктів господарської діяльності без оформлення відповідних направлень, хоча п. 24 ст. 11 Закону України «Про міліцію» і вимагає їх наявності, а також значну кількість інших порушень в оформленні документації.

При цьому, за висновком прокуратури, не є належним і зміст контролю: більшість виданих ВДАІ ЧМВ приписів перевізникам мають формальний характер та реально не впливають на покращення стану безпеки дорожнього руху.

На ім’я керівника Чернігівського міського відділу УМВС України в Чернігівській області прокуратурою направлено подання з вимогою вжити заходів щодо усунення порушень вимог чинного законодавства, причин та умов, що їм сприяли, а також притягнути до дисциплінарної відповідальності винних осіб.


Прес-служба прокуратури м. Чернігова

Останні новини Чернігівщини

28 червня: цей день в Україні і світі 08:01

ДЕНЬ 1221 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 1221 RUSSIAN AGRESSION

У Чернігівській міській раді відбувся круглий стіл до Дня Конституції України 17:27

Напередодні Дня Конституції України в приміщенні Чернігівської міської ради відбувся круглий стіл на тему «Захист прав людини в умовах війни: стан і перспективи Чернігівської громади».

Ніжинські поліцейські викрили зловмисника, причетного до крадіжки з магазину 16:55

До чергової частини Ніжинського районного управління поліції надійшло повідомлення від продавчині місцевого магазину про крадіжку.

Мешканцям Чернігівщини вручили відзнаки з нагоди Дня Конституції 16:34

У переддень великого державного свята – Дня Конституції України – у Чернігові вітали мешканців області начальник ОВА В’ячеслав Чаус та голова облради Олена Дмитренко.

Чернігівщина: надходження військового збору за 5 місяців склали близько 1,1 млрд гривень 16:11

Протягом січня - травня 2025 року платники податків Чернігівської області сплатили до державного бюджету близько 1,1 млрд грн військового збору. Це в три рази більше, ніж надходження за аналогічний період минулого року. Додатково надійшло 761,1 млн гривень.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини