Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 25 грудня, 12:17:06

У Бахмачі свободівцю перешкоджали виконувати депутатські обов'язки

28.03.2014   08:59Агенцiя

26 березня на Чернігівщині активісти Бахмацької районної організації ВО "Свобода" на чолі з головою організації Михайлом Виноградовим завітали на збори трудового колективу працівників Бахмацького управління з газопостачання та газифікації ПАТ "Чернігівгаз". Працівники управління запросили свободівців, аби ті допомогли вирішити конфліктну ситуацію, що склалася в управлінні.

У цей день до Бахмача завітали голова ПАТ Алла Ярова (Тонковська) разом із начальником управління з персоналу та соціяльних питань Олександром Шеремком. Ще до початку зборів пані Алла категорично заборонила свободівцям бути присутнім на цих зборах, мотивуючи це "виробничою необхідністю та конфіденційністю".

Свободівець Михайло Виноградов є депутатом Бахмацької міської ради 6-го скликання та помічником депутата Верховної Ради України Руслана Марцінківа, тож попередив Аллу Ярову про перешкоду у виконанні його депутатських обов'язків. Націоналіст викликав працівників міліції, які склали протокол щодо безпідставного обмеження прав свободівця.
"Насамкінець Алла Ярова заявила, що моя присутність на цих зборах погіршить безпеку газових мереж у Бахмацькому районі та, що в управлінні плануються не збори колективу, а короткочасна, "до п'ятнадцяти хвилин", розширена виробнича нарада.

Після початку цієї "наради" я звернувся до пересічних членів колективу з проханням дозволити взяти участь у цьому заході, на що отримав майже одностайну згоду колективу. Пані Ярова, своєю чергою, почала натякати підлеглим про порядок виплати заробітної плати. Я хочу наголосити, що все її підприємство, районні управління та навіть вона сама утримуються за рахунок коштів звичайних українських громадян, які сплачують послуги з постачання газу. Окрім цього, ПАТ "Чернігівгаз" є монополістом з надання таких послуг, тому громадський контроль за цим підприємством мусить бути посилено. Я наголошую на особистій відповідальності щодо конфліктної ситуації, яка склалася у Бахмацькому управлінні та щодо неприпустимости будь-яких спроб тиску, як на окремих працівників управління, так і на колектив в цілому", – зазначив Михайло Виноградов.

Щоб не загострювати конфлікт, свободівці вирішили покинути приміщення актового залу, пообіцявши колективу дочекатися закінчення заявленої короткочасної виробничої наради. Однак "п'ятнадцятихвилинна нарада" тривала понад годину. В ході обговорення, бурхливий перебіг якого було чутно навіть при зачинених дверях, робітники Бахмацького управління висловлювали свої претензії щодо агресивно-зневажливого стилю керування новим очільником управління, що призвело до звільнення деяких фахівців. Також працівники порушили питання щодо небезпечного функціонування газового господарства району.

Михайло Виноградов планує з'ясувати усі порушення і нарікання працівників ПАТ "Чернігівгаз" на керівництво підприємства. За наданими скаргами свободівець має намір спрямувати заяву до прокурора Бахмацького району. Також відповідний запит буде спрямований до Генеральної прокуратури України народним депутатом України свободівцем Русланом Марцінківим, аби працівники ГПУ перевірили діяльність ПАТ "Чернігівгаз" .


Прес-служба Чернігівської обласної організації ВО "Свобода"
 

Останні новини Чернігівщини

24 грудня: цей день в Україні і світі

24 грудня: цей день в Україні і світі 08:38

День 1400 Російська агресія - Day 1400 Russian aggression

Чернігівські медіа-2025: у пошуках себе та ресурсів 14:00

2025 рік для медіаспільноти Чернігівщини став роком виживання, адаптації та переосмислення ролі медіа в умовах війни, фінансових обмежень і безпекових викликів.

Козелецькі поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, рівень алкоголю в крові якого більше ніж у 13 разів перевищував допустиму межу 10:56

Поліцейські сектору реагування патрульної поліції відділення №1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції викрили 43-річного водія, який керував транспортом у стані сильного алкогольного сп’яніння. На правопорушника складено адміністративні матеріали.

Укриття за завищеними цінами: на Чернігівщині поліція повідомила про підозру посадовиці у службовій недбалості

Укриття за завищеними цінами: на Чернігівщині поліція повідомила про підозру посадовиці у службовій недбалості 10:54

Через неналежне виконання службових обов’язків посадовицею органу місцевого самоврядування під час закупівлі укриттів, бюджету громади у Корюківському районі було завдано понад 700 тисяч гривень збитків. За скоєне фігурантці загрожує до п'яти років позбавлення волі.

В Україні стартувала комунікаційна кампанія «Зміцнені» про безоплатну реабілітацію

В Україні стартувала комунікаційна кампанія «Зміцнені» про безоплатну реабілітацію 10:47

Національна служба здоров’я України в партнерстві з Міністерством охорони здоров’я, Міністерством у справах ветеранів, за підтримки проєкту Rehab4U запустила інформаційну кампанію «Зміцнені», присвячену безоплатній реабілітації.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини