Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 5 січня, 14:17:16

Військова частина у Чернігівській області отримала танки Булат після рішення суду

28.03.2014   08:19Агенцiя

Військова частина, дислокована у Чернігівській області, отримала модернізовані танки Т-64Б виду БМ Булат, виготовлені заводом ім. В. Малишева після втручання прокуратури і суду.

"За позовом заступника генерального прокурора України в інтересах держави в особі Міністерства оборони виконано рішення Господарського суду Києва, яким підприємство "Завод ім. В. Малишева" було зобов'язано виготовити і поставити для потреб Збройних Сил України модернізовані танки Т-64Б до виду БМ "Булат", - повідомляє прес-служба Генпрокуратури з посиланням на Головне управління нагляду за додержанням законів у військовій сфері.

На виконання зазначеного судового рішення у військову частину, дислоковану в Чернігівській області, вже надійшла відвантажена підприємством зазначена військова техніка загальною вартістю майже 65 млн грн.

Останні новини Чернігівщини

В Чернігівському районі поліцейські затримали зловмисника, який погрожував гранатою жінці та її співмешканцю

В Чернігівському районі поліцейські затримали зловмисника, який погрожував гранатою жінці та її співмешканцю 13:33

Увечері 3 січня до поліції надійшло повідомлення від мешканки одного з сіл Куликівської громади Чернігівського району про те, що її колишній чоловік погрожує їй та її співмешканцю гранатою. В будинку в цей час перебувала дитина.

У Прилуках поліцейські затримали підозрюваного у наркоторгівлі 13:32

Співробітники відділу кримінальної поліції спільно з поліцейськими сектору боротьби з наркозлочинністю та слідчими за процесуального керівництва Прилуцької окружної прокуратури викрили незаконну діяльність 44-річного мешканця Прилук, який займався збутом наркотиків.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 13:29

Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 4 пожежі. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.

“Вогні різдвяного Бродвею” у філармонійному центрі 13:26

Різдвяно-новорічні свята — час, коли кожен відчуває справжню магію і ніби стає частинкою казки, що відбувається навколо: світ наповнюється особливою тишею, а небо світиться теплими зорями...

2026 рік для ФОП: нові розміри єдиного податку та військового збору

2026 рік для ФОП: нові розміри єдиного податку та військового збору 13:24

З 1 січня 2026 року для фізичних осіб – підприємців, які працюють на першій та другій групах єдиного податку, діятимуть нові розміри ставок єдиного податку та військового збору.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини