Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 5 березня, 00:56:00

"Мобілізовані" прасують полігони…

27.03.2014   15:21

На армійських полігонах продовжуються навчання та збори військовозобов’язаних громадян нашої держави, що призвані відповідно до Указу Президента України “Про часткову мобілізацію” у Збройних Силах України.

Враховуючи високу ймовірність російської агресії на одному з напрямків, в відповідному регіоні до лав армії було мобілізовано військовозобов’язаних за спеціальностями танкістів та зв’язківців. В полі усіх без виключення вчать воювати та виживати в бойових умовах.

Мобілізовані «вояки» тренуються на сучасній військовій техніці. Так, танкісти з ранку до вечора наполегливо пригадують як керувати бойовими машинами та виконують штатні стрільби з танків. Зв’язківці облаштовують мобільні пункти зв’язку, виконують вправи навчальних стрільб з стрілецької зброї та виконують подальші завдання за призначенням. Все це проходить комплексно, в умовах наближених до бойових.

Слід додати, що мобілізованим «призовникам» поступово виплачують грошове забезпечення. Чимало допомогли і пересічні люди та благодійники. Вони забезпечили військових усім необхідним, особливо їжею. Військовозобов’язані розповідають, що на полігоні харчуються краще, ніж вдома, бо там робота і часу не вистачає, вдається поїсти раз-два на день, а в армії годують за розкладом – тричі.

- Ніколи не думав, що колись повернуся у військову частину, де проходив строкову службу. Навіть у рідний підрозділ потрапив. Зараз я механік-водій танку Т-64 БМ «Булат». Все про нього знаю і дуже радий знову сісти за його важелі. Я не забув навичок. Важко буде протистояти російським агресорам проти таких бойових одиниць. Це грізна українська зброя, з якою будуть рахуватися усі наші вороги. Я працюю будівельником. Для себе зробив висновок, що краще танк водити, ніж цеглу класти! Нам допомагають досвідчені офіцери. З ними можна йти і в бій, і в розвідку.  В усіх хлопців незламний бойовий дух, усі готові виконувати накази задля захисту нашої Батьківщини. А хіба може бути по-іншому?  Це наша земля, це наша країна. Українці героїчний народ. Правду кажуть, що перемагає не той, що наступає, а той - який дасть гідну відсіч агресору. – розповідає один з мобілізованих «призовників».

А попереду у них – насичені навчанням армійські «польові» будні.

Останні новини Чернігівщини

Перебої з електроенергією, а «Жу-жу shop» у Ніжині стабільно працює

Перебої з електроенергією, а «Жу-жу shop» у Ніжині стабільно працює 11:19

А це тому, що підприємиця Оксана Труш скористалася програмою «Енергопідтримка для ФОП», за якою отримала безповоротну фінансову допомогу від держави. Каже: «Я намагаюся використовувати кожну можливість, аби бізнес працював. Кошти пішли на закупівлю пального – і це на сьогодні дієва підтримка для підприємців».

Ветерани поліції Чернігівщини вибороли призові місця на спортивних змаганнях 10:14

Днями відбувся Всеукраїнський турнір зі стронгмену «Сильні України». Серед 280 учасників – ветерани поліції Чернігівщини: помічник начальника поліції Чернігівщини з ветеранської політики Вадим Довгошей та ветеран-спецпризначенець Антон Душко.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:13

Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечна подія, а саме: 1 пожежа.

4 березня: цей день в Україні і світі

4 березня: цей день в Україні і світі 09:11

День 1470 Російська агресія - Day 1470 Russian aggression

Протиправно заволодів державними коштами під час ремонту пожежного депо: судитимуть директора підприємства 12:59

Прокурори Прилуцької окружної прокуратури направили до суду обвинувальний акт стосовно директора підприємства, якого звинувачують у заволодінні бюджетними коштами.