Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 18 лютого, 23:30:57

Пункти пропуску на Чернігівщині працюють у штатному режимі

27.03.2014   13:29

Чернігівська митниця Міндоходів повідомляє, що пункти пропуску, які розташовані на українсько-російській та українсько-білоруській ділянках кордону області, працюють у штатному режимі.

Протягом березня спостерігалося різке коливання кількості вантажів та транспортних засобів, що перетинали кордон.

Станом на 25 березня, навантаження щодо кількості транспортних засобів у найбільших пунктах пропуску наступне: через митний пост «Сеньківка» за добу прослідувало 258 вантажних транспортних засобів (127 – на в’їзд, 131 – на виїзд) та  93 легкових (47 – на в’їзд, 46 – на виїзд), через «Нові Яриловичі» - 300 вантажних (136/164 – відповідно) та 258 легкових (121/137), через «Грем’яч» - 94 вантажних (45/ 49) та 29 легкових (12/17). Усі транспортні засоби проходять митний контроль з дотриманням часових норм.

Водночас митники посилили контроль з метою недопущення переміщення зброї, наркотичних та вибухонебезпечних засобів. З початку березня у громадян вилучено предмети самооборони, зразок армійської холодної зброї (морський кортик), набої, предмети захисту (шолом, бронежилет тощо).
 

Останні новини Чернігівщини

Бібліотеці Короленка подарували 532 книги

Бібліотеці Короленка подарували 532 книги 18:29

У Чернігівській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. В. Г. Короленка відбулася постійна доброчинна акція "Подаруй бібліотеці книгу!", присвячена Міжнародному дню дарування книг, який відзначають 14 лютого.

Музей бойової слави військових частин ОК

Музей бойової слави військових частин ОК "Північ" та серію інформаційних стендів відкрито до огляду 16:04

До 5 річниці оперативного командування офіцери управління морально-психологічного забезпечення за ініціативою командувача ОК "Північ" розробили серію інформаційних стендів, на яких висвітлені дані про управління, військові частини і установи оперативного командування.

"Слово, обірване в Биківні". Відбулася відкрита лекція про митців - жертв репресій 13:33

Михайль Семенко, Майк Йогансен, Вероніка Черняхівська та десятки й сотні інших українських митців стали жертвами «Великого терору» й поховані в Биківні під Києвом.

Для постраждалих від домашнього насильства запрацювала

Для постраждалих від домашнього насильства запрацювала "гаряча лінія" 13:17

Сервіс цілодобово доступний за номером 15-47. Дзвінки є безкоштовними зі стаціонарних та мобільних телефонів, анонімними та конфіденційними.

NASA запустило ракету із деталями з чернігівських заводів

NASA запустило ракету із деталями з чернігівських заводів 12:37

У суботу, 15 лютого, із Центру космічних польотів на острові Уоллопс (штат Вірджинія, США) проведено перший у 2020 році пуск ракети-носія середнього класу «Антарес».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини