ПАТ "Чернігівгаз" обладнало автопарк системою GPS-моніторингу
ПАТ «Чернігівгаз» оснастило 363 автотранспортні засоби системою GPS-моніторингу, що дозволило не лише змінити логістику і заощадити пальне, а й суттєво підвищити якість надання послуг.
Одним із пріоритетних напрямків діяльності облгазу є забезпечення безаварійного газопостачання мешканців області. Тому в першу чергу системою GPS – контролю були обладнані машини екстрених служб, що позитивно вплинуло на результативність і оперативність їх роботи.
«В роботі аварійно-диспетчерської служби на рахунку кожна хвилина і використання GPS-контролю в прямому сенсі може вберегти чиєсь життя. Машини служби «104» відносяться до класу спецтехніки і мають найменше обмеження часової категорії, тобто 24 години на добу вони повинні бути в повній готовності. Також за кожною автівкою закріплена відповідна географічна зона, за межі якої вона не має права виїжджати без істотних причин та погодження у випадку виробничої необхідності», - зазначив головний інженер ПАТ «Чернігівгаз» Олександр Качкарда.
Робота системи контролюється центральною диспетчерською службою, яка точно реєструє час відправлення та прибуття автомобіля, детально відстежує траєкторію прямування і слідкує за відповідністю записів у маршрутних листах.
«Сьогодні ми маємо змогу аналізувати роботу автопарку і ефективніше його використовувати – складати оптимальні графіки і маршрути руху. Також застосування GPS трекеру виключає можливість спрацювання так званого «людського фактору», коли працівник захоче використати автомобіль в особистих цілях. Перед запровадженням системи з водіями була проведена виховна робота, тому подібні випадки у нас трапляються вкрай рідко», - запевнив начальник автотранспортної служби Олександр Бойко.
Суттєвою перевагою координування руху службового автотранспорту є економія коштів. За рахунок оптимізації пересування машин за 6 місяців 2013 року, у порівнянні з 2012, вдалося досягти скорочення пробігу на 40 %. Економія пального, в залежності від його виду, в середньому склала від 21 % на скрапленому газі до 50% на метані.
Встановлення на автомобілі обладнання для моніторингу розпочалося в минулому році. Невдовзі автотранспортна служба ПАТ «Чернігівгаз» поповниться 12 новими повноприводними Volkswagen Transporter Т5 і 5 VW Caddy, які також матимуть на борту GPS трекери марки «TELTONIKA» литовського виробництва.
Прес-служба ПАТ «Чернігівгаз»
Останні новини Чернігівщини
Утвердження української національної та громадянської ідентичності: на чому фокусується Чернігівщина 16:21
Перше цього року засідання Координаційної ради з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності провів днями заступник голови ОДА Іван Ващенко.
«Іноді люди просто не знають, з чого почати»: як працює фахівчиня із супроводу ветеранів та ветеранок Світлана Улянченко на Чернігівщині 15:40
Повернення з фронту — це початок нового етапу, у якому поруч із відновленням життя з’являється багато практичних питань: оформлення документів, отримання статусу, доступ до лікування, соціальних гарантій і виплат.
Як на Чернігівщині впроваджують реформу шкільного харчування 15:17
На Чернігівщині триває активна фаза впровадження обласної програми реалізації Стратегії реформування системи шкільного харчування на період до 2027 року, ініційованої Першою леді Оленою Зеленською
На Прилуччині поліцейські вилучили у зловмисника масштабні схрони з арсеналом зброї, боєприпасів та вибухівки 14:37
Оперативники та слідчі Прилуцького районного відділу поліції спільно з колегами управління карного розшуку та співробітниками відділу оперативно-пошукової роботи Північно-Центрального міжрегіонального управління Міністерства Юстиції викрили місцевого мешканця, причетного до незаконного обігу боєприпасів, та вилучили із трьох облаштованих ним схронів значний арсенал зброї: ящики з набоями до автоматичної зброї, гранатомети та тротилові шашки.
Від бізнесу до екології: про ключові напрямки соціально-економічного розвитку Чернігівщини – з профільним міністром 14:06
Економічні потреби регіону, працевлаштування ветеранів, агропромисловість, природоохоронні заходи – ключові теми робочої зустрічі команди ОВА з Олексієм Соболевим, міністром економіки, довкілля та сільського господарства України.