На Чернігівщині перевіряти бізнес стали менше
З початку року на Чернігівщині міндоходівці провели на 10% перевірок менше, ніж за відповідний період минулого року
За словами заступника начальника ГУ Міндоходів у Чернігівській області Івана Тумарченка, підрозділами податкового аудиту за два місяці поточного року проведено 182 перевірки, що на 10% менше у порівнянні з відповідним періодом 2013 року. Порушники оштрафовані на 6,7 млн. грн.. До речі, планових проведено лише 10 перевірок, що в 2 рази менше минулорічного періоду.
Слід зазначити, що близько 45% позапланових документальних перевірок проведено у зв’язку з ліквідацією платника.
«Ми послідовно втілюємо в життя задекларований принцип скорочення перевірок бізнесу. Головним критерієм відбору підприємств для перевірки є присутність у їхній господарській діяльності ризиків несплати платежів до бюджету.
Такий підхід до проведення перевірок малого та середнього бізнесу дає можливість гармонізації відносин з платниками та уникненню зайвого втручання у діяльність сумлінних», - зазначив посадовець.
Останні новини Чернігівщини
Уряд працює, щоб переспрямувати більше електроенергії для потреб побутових споживачів 12:57
Триває підготовка низки рішень Уряду, щоб перерозподілити споживання електроенергії і спрямувати її для побутових споживачів.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:57
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 2 пожежі. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.
У Чернігові можна отримати послугу безкоштовного протезування за державною програмою 12:55
Безоплатна програма протезування доступна як для військових, так і для цивільних.
Напав та стріляв по цивільним – судитимуть військовослужбовця рф 12:53
Прокурорами Козелецької окружної прокуратури у порядку спеціального досудового розслідування направлено до суду обвинувальний акт стосовно військовослужбовця зс рф за фактом порушення законів та звичаїв війни (ч. 1 ст. 438 КК України).
Ветеран поліції Чернігівщини Антон Душко виборов призові місця на мультиспортивних ветеранських змаганнях «ГАРТ» 09:36
Днями у столиці відбулися змагання, які об’єднали майже півтисячі ветеранів та ветеранок з усієї країни. Учасники змагалися в таких дисциплінах, як: баскетбол і регбі на кріслах колісних, волейбол сидячи, стрільба з лука, веслування на тренажері та плавання.