Чернігівський район: знешкоджено 69 артснарядів та 10 підривників
У Чернігівському районі під час проведення інженерної розвідки групою розмінування 8-го навчального центру Держспецслужби транспорту Міністерства інфраструктури України в полосі відводу залізничної станції Левковичі були виявлені вибухонебезпечні предмети часів Великої Вітчизняної війни.
МНС
Серед них 69 артилерійських снарядів калібром 122 мм, 76 мм, 45 мм та 10 підривників.
Повідомлення про виявлення боєприпасів надійшло до Служби порятунку «101» 21 березня о 08:00.
До місця пригоди прибула група піротехнічних робіт аварійно-рятувального загону спецпризначення Управління ДСНС у Чернігівській області.
Вибухонебезпечні предмети спецавтомобілем транспортували у визначене місце за межами населеного пункту та о 12:50 знищили.
Останні новини Чернігівщини
Міжнародний комітет Червоного Хреста підбиває підсумки роботи на Чернігівщині та планує подальшу співпрацю 11:07
Упродовж декількох днів в області працювала делегація Міжнародного комітету Червоного Хреста (далі – МКЧХ). До роботи долучилися також представники міністерств закордонних справ європейських країн, зокрема Польщі, Чехії, Латвії, Литви та Естонії.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:04
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 6 пожеж.
22 травня: цей день в Україні і світі 08:36
День 1549 Російська агресія - Day 1549 Russian aggression
У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії 17:22
У Киїнському ліцеї імені Костянтина Светенка завершився капітальний ремонт – комплексна енергоефективна модернізація будівлі.
За участі «Ковальської» у Чернігові встановили сертифіковане мобільне укриття 13:20
У Чернігові на вулиці Береговій встановили мобільне укриття за участі промислово-будівельної групи «Ковальська». Захисна споруда призначена для тимчасового укриття людей під час повітряних тривог у місцях їх масового перебування.